خبر/

«سیگنال» روی صحنه تئاتر شهر تبریز

1402/08/17 - 10:54 - کد خبر: 102522 نسخه چاپی

نصر: نمایش «سیگنال» در تئاتر شهر تبریز به روی صحنه می‌رود.

به گزارش نصر، نمایش «سیگنال» نوشتۀ آرش عباسی به کارگردانی مهدی ابراهیمی از 17 آبان در تئاتر شهر تبریز اجرای عمومی خواهد شد.
بر اساس این گزارش، مهدی ابراهیمی که اولین تجربۀ کارگردانی خود را به روی صحنه می‌برد، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: ژانر نمایش سیگنال، تراژدی کمدی است و به باورهای غلط مردسالاری در جامعه می‌پردازد.
وی افزود: در این نمایش سعی شده فقر مالی و فقر فرهنگی حاکم بر جامعه در قالب یک خانواده مطرح شود که در خصوص بچه‌دار شدن دچار مشکل هستند.
ابراهیمی گفت: سیگنال می‌خواهد برای مخاطب نتایج ناشی از باورهای غلط و برچسب‌های اِعمال‌شده بر زن و مرد در جامعه را به تصویر بکشد و این که گاهی ارزش قائل شدن به این باورها تا چه حد می‌تواند مخرب و مشکل‌ساز باشد.
این گزارش حاکی است، در اجرای عمومی نمایش سیگنال، علی پوریان به عنوان مشاور، لیلا کلانتری به عنوان دستیار، نفس خورشیدی‌فر به عنوان منشی صحنه، سینا شایسته‌خو به عنوان طراح نور، میلاد خدادادی به عنوان طراح صحنه، سیما ابراهیمی به عنوان طراح پوستر، محمدساجد جلیلی‌نژاد به عنوان آهنگساز و همچنین امید والا و فرهوده شجاعی به عنوان بازیگر، مهدی ابراهیمی را یاری می‌کنند.
گفتنی است نمایش «سیگنال» از ساعت 19 روزچهارشنبه 17 آبان در سالن قبه‌زرین تئاتر شهر تبریز به روی صحنه خواهد رفت.
انتهای پیام/
«سیگنال» روی صحنه تئاتر شهر تبریز نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار