مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز؛

مخالف هرگونه تغییر زمان بازی مقابل استقلال هستیم

1402/08/16 - 18:02 - کد خبر: 102500 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز با اشاره به بروز برخی مسایل حاشیه ای پیرامون تغییر زمان بازی با استقلال تهران، گفت: ما به شدت مخالف ایجاد هر گونه تغییر در زمان بازی هستیم.

به گزارش نصر، «هوشنگ نصیرزاده» با تاکید بر اینکه فدراسیون فوتبال باید طبق برنامه زمان بندی اعلامی بازی های لیگ برتر را دنبال کند، یادآور شد: باید توجه داشت هر گونه ایجاد تغییر در برنامه های لیگ هزینه های اضافی به باشگاه تحمیل می کند.
وی اظهار کرد: بر این اساس تیم فوتبال تراکتور تبریز طبق برنامه اعلام شده روز شنبه برابر با ۲۰ آبان در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال تهران می رود و به هیچ عنوان به غیر از این روز این بازی را برگزار نخواهیم کرد.
نصیرزاده ادامه داد: از آنجائی که هم بلیت هواپیما تهیه کرده ایم و هم هتل برای روز شنبه رزرو شده است، موافق تغییر روز دیدار برابر استقلال نیستیم.
وی یادآور شد: چون طبق اعلام سازمان هواشناسی شرایط آب و هوایی ۲۰ آبان در تهران مناسب و آفتابی است، هیچ مشکلی برای برگزاری مسابقه وجود ندارد.
به گزارش ایرنا، دیدار تیم های تراکتور و استقلال از هفته دهم لیگ برتر باشگاه های کشور قرار است روز شنبه ۲۰ آبان ماه راس ساعت ۱۶ و ۲۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار شود .
طی روزهای اخیر تعدادی از رسانه ها از احتمال تغییر روز بازی فوق از شنبه به جمعه خبر دادند و همچنین منابعی از باشگاه استقلال نیز خواستار تعویق بازی شده بودند.
تیم فوتبال تراکتور با ۱۵ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد و تیم استقلال با ۱۹ امتیاز صدرنشین لیگ برتر است.
انتهای پیام/
مخالف هرگونه تغییر زمان بازی مقابل استقلال هستیم خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار