مدیر مرکز همایش های بین المللی تبریز خبر داد: 

ثبت رکورد برگزاری پر تعداد برنامه های فرهنگی و هنری و کنسرت در آبان سال جاری 

1402/08/14 - 10:05 - کد خبر: 102334 نسخه چاپی

نصر: منوچهر جعفری مدیر مرکز همایش های بین المللی تبریز از ثبت رکورد بی سابقه برگزاری برنامه های فرهنگی، هنری، ارگانی و کنسرت های خوانندگان کشوری و منطقه ای در ماه آبانماه خبر داد. 

به گزارش نصر، مدیر مرکز همایش های بین المللی با اعلام مطلب فوق گفت: در مدیریت جدید این مرکز تلاش بر این شده فعالیتهای فرهنگی و هنری رونق بی سابقه ای را تجربه کرده و این مجموعه فاخر تبدیل به قطب فرهنگی و هنری منطقه شمالغرب شده و از پتانسیل ها و ظرفیت های کم نظیر این مجموعه برای بهره مندی شهروندان استفاده شود. 
جعفری در ادامه با اشاره به اراده و عزم جدی برای تکمیل و راه اندازی کامل مرکز همایش های بین المللی خاوران شهرداری تبریز در سایه حمایت های صورت گرفته توسط شهردار تبریز افزود: در دور جدید مدیریتی این مجموعه در سایه تاکیدات شهردار تبریز عزم و اراده جدی پس از سالها وقفه در تکمیل و بهره برداری این مجموعه خبر داد. 
 
 

مدیر مرکز همایش های بین المللی خاوران با اشاره به تشکیل هیات امنا برای مرکز ، اظهار داشت: شهردار محترم و تلاشگر تبریز در اردیبهشت ماه سالجاری با ارائه لایحه ای دو فوریتی و در راستای حفظ حق و حقوق شهرداری و شهروندان و اعمال سیاستها و اهداف شهرداری در حمایت از فعالیت های اجتماعی ، فرهنگی و هنری و... بمنظور حسن اجرای امور و بهبود فرایند فعالیت اماکن و سالنهای فرهنگی و هنری شهرداری و در جهت بالابردن پتانسیل های این اماکن با توسعه بسترهای مناسب رشد جامعه با بهره مندی اقشار مختلف جامعه در زمینه های فرهنگی   اجتماعی و هنری و با مصرف بهینه منابع و امکانات موجود نسبت به تشکیل هیات امناء این مرکز اقدام و ساختار جدید این مرکز فرهنگی را به تصویب شورای اسلامی شهر و تایید مراجع مربوطه رسانیده و مدیریت جدید این مرکز تشکیل یافت و در مدت زمان فعالیت حدود دو و نیم ماهه اقدامات متعددی با همراهی و حمایت هیات امنای مرکز ، شهرداری منطقه نه ، سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی و بخش های مختلف صورت گرفته که امیدواریم در روز های آتی خبرهای خوشی از تکمیل نواقصات این مجموعه به اطلاع شهروندان برسد.. 
وی در ادامه افزود: حمایت های صورت گرفته در راستای تکمیل و راه اندازی این مجموعه فاخر شهر ، زمینه ساز تلاش جدی مسئولان بخش های مختلف شهرداری بوده تا در سریعترین زمان ممکن نسبت به تکمیل و راه اندازی ساختار اداری و اجرایی و ‌... اقدامات لازم صورت پذیرد و کلیه نواقص این مجموعه رفع و تکمیل شود. 
 

مدیر مرکز همایش ها اظهار کرد: در دور جدید فعالیتی این مجموعه شاهد توسعه ، شکوفایی و گسترش فعالیتهای مختلف فرهنگی، اجتماعی و هنری شهر هستیم بطوریکه در این مدت کوتاه موفق شده ایم رکورد برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری در این مرکز را رقم زده و صرفا در آبانماه سالجاری بمدت 26 روز شاهد برگزاری کنسرت ها ، برنامه های فرهنگی و هنری و ... هستیم و امید این است با تکمیل نواقصات شاهد بهره برداری از سیستم سرمایش ، گرمایش ، تهویه و اعلان حریق ، مجموعه فوود کورت ، کافی شاپ ها، پردیس های سینمائی، پارکینگ ها، نمایشگاهها و گالری های مختلف فرهنگی و هنری ، کنگره های مختلف تخصصی، علمی و اجتماعی و برانامه های مختلف مذهبی و مناسبتی باشیم.
انتهای پیام/
ثبت رکورد برگزاری پر تعداد برنامه های فرهنگی و هنری و کنسرت در آبان سال جاری  نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار