وزیر آموزش و پرورش:

۷ هزار نفر در فرآیند تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی دبیری جذب می‌شوند

1402/08/13 - 14:23 - کد خبر: 102303 نسخه چاپی

نصر: وزیر آموزش و پرورش درباره تعداد تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی گفت: هفت هزار نفر در فرآیند تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی قرار می‌گیرند.

به گزارش نصر، رضا مراد صحرایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه ایرنا اظهار کرد: در آزمون دبیری ۲۲ هزار نفر سهمیه استخدامی داشتیم که ۱۵ هزار نفر پذیرفته شدند و هفت هزار نفر باقی مانده در فرآیند تکمیل ظرفیت قرار می‌گیرند.
وی افزود: با سازمان امور اداری استخدامی در حال گفت‌وگو هستیم تا مقدمات انجام این کار از نظر حقوقی فراهم شود.
آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز روز پنجشنبه ۱۲ مرداد در سراسر کشور برگزار شد و به گفته معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش بیش از ۳۲۵ هزار نفر در این آزمون شرکت کردند که شامل ۲۷۴ هزار و ۲۶۵ نفر برای دبیری و ۵۱ هزار و ۴۳۳ نفر برای هنرآموزی بود.
از این تعداد ۲۲۲ هزار و ۱۴۱ نفر، یعنی نزدیک به ۷۰ درصد شرکت‌کنندگان را بانوان و ۱۰۳ هزار و ۵۵۷ نفر نزدیک به ۳۰ درصد را آقایان تشکیل می‌دادند.
نتایج نهایی آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی وزارت آموزش‌وپرورش روز چهارشنبه ۲۶ مهر اعلام شد.
محمد مهدی کاظمی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش روز چهارشنبه ۱۰ آبان با انتشار پیامی در ویراستی نوشت: باتوجه به پیام‌ها و درخواست‌های مکرر داوطلبان درمورد تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز، بنابر هماهنگی‌های انجام شده و پیگیری‌ها در هفته‌های گذشته، به‌زودی دفترچه تکمیل ظرفیت منتشر خواهد شد.
وی درمورد رسیدگی به اعتراض‌ها، افزود: با تشکیل تیم‌هایی از ارزیابان حرفه‌ای مرحله قبل، انجام خواهد گرفت و همه درخواست‌های ثبت شده رسیدگی و نتیجه به ذینفعان اعلام می‌شود.
انتهای پیام/
۷ هزار نفر در فرآیند تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی دبیری جذب می‌شوند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار