هدیه پاییزی شهرداری تبریز؛ 

بهره برداری از مجموعه باغات شمالی ائل‌گولی 

1402/08/13 - 11:34 - کد خبر: 102282 نسخه چاپی

نصر: با هزینه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال مجموعه باغات ضلع شمالی مجموعه ائل گولی به بهره برداری کامل رسید.

به گزارش نصر، سیامک آسیایی مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهردار ی تبریز صبح امروز در حاشیه آغاز بهره‌برداری کامل از پروژه احیاء باغات ضلع شمالی ائل‌گولی با اعلام این خبر، گفت: بعد از ماهها تلاش و پیگیری‌‌های مستمر و نیز تملک باغات پیرامونی مجموعه ائل‌گولی بالاخره پروژه بهسازی و ساماندهی باغات شمالی این مجموعه به اتمام رسید و این محدوده زیبا مورد بهره‌برداری کامل قرار گرفت.
وی اتمام و بهره‌برداری از این پروژه مهم را هدیه سازمان سیما، منظر و فضای سبز به شهروندان عزیز تبریز عنوان کرد که با تحقق این امر ۲۲۰۰۰ متر مربع به سطح فضای تفریحی و گردشی مجموعه ائل‌گولی افزوده می‌شود.
آسیایی حفظ و احیاء باغات شمالی مجموعه ائل‌گولی را یکی از اقدامات شایسته سازمان سیما، منظر و فضای سبز در اجرای سیاست حفظ باغات قدیمی تبریز عنوان کرد که با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰۰ میلیارد از سوی این سازمان انجام گرفته است.
مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز همچنین بهره‌برداری از پروژه مهم توسعه ائل‌گولی را سبب کاهش ازدحام جمعیتی در سایر نقاط این مجموعه عنوان کرد که با ایجاد زیر ساختهای مناسب شهروندان عزیز می‌توانند از فضای دلنشین و امکانات آن به نحو مطلوب استفاده کنند.
 

آسیایی در خصوص روند اجرای پروژه‌های عمرانی و فضای سبز پروژه احیاء باغات شمالی ائل‌گولی نیز، تصریح کرد: در طراحی و اجرای پروژه‌های عمرانی این مجموعه سعی شده است از بهترین مصالح سنگی بادوام و طبیعی از جمله سنگ اسپراخون در احداث پله‌ها و معابر دسترسی استفاده شود. 
وی ابراز امیدواری کرد: تلاش جمیع عوامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز در احیاء و بهره‌برداری کامل مجموعه باغات شمالی ائل‌گولی بتواند موجبات رضایت شهروندان عزیز وفهیم تبریز را فراهم آورد.
انتهای پیام/
بهره برداری از مجموعه باغات شمالی ائل‌گولی  نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار