خبر/

معرفی رئیس جدید هیئت کوهنوردی میانه / برنامه جامع مدیریت کوه نوردی استان تدوین می شود

1402/08/11 - 16:49 - کد خبر: 102236 نسخه چاپی

نصر: هیئت های شهرستان ها برنامه های پیش بینی شده خود را قبل از اجرا به کمیته های تخصصی هیئت کوه نوردی استان ارجاع دهند.

به گزارش نصر، میر علی آقا سیدی رئیس هیئت کوهنوردی استان در حضور پیشکسوتان، مربیان،روسای سابق و ورزشکاران رشته کوهنوردی و صعودهای ورزشی در شهرستان میانه با اشاره به اینکه حضور در جایگاه های نخست ورزشی با تهیه برنامه جامع مدیریت کوهنوردی استان محقق میشود اظهار کرد: هر شهرستانی پتانسیل های خاص خود را در رشته قهرمانی دارد و باید بر این اساس تحقیق، برنامه ریزی و سرمایه گذاری کرده و از هدر رفت منابع جلوگیری بعمل آید.
آقاسیدی با اشاره به اینکه همدلی بهتر از حرکت های تک بعدی است افزود: هر شهرستانی مجموعه ایی از منابع  و ظرفیت های بالقوه انسانی و زیر ساختی دارد و باید از این منابع در راستای برنامه جامع مدیریت و پیشرفت ورزشی که به تایید هیئت کوهنوردی استان رسیده باشد بهره برداری کرد.
میرعلی آقا سیدی که در آیین تودیع و معارفه رئیس جدید هیئت کوهنوردی شهرستان میانه حضور داشت گفت:نگاه ما به مدیریت ورزشی استان کلی است و همانند اعضای یک خانواده هر یک از شهرستان ها موفق به کسب عنوانی شوند باعث افتخار همه خانواده خواهد بود از این رو تغییرات مدیریتی نیز در جهت تقویت عملکرد مجموعه ها است و مسئله مهم برای هئیت استان احیا جایگاه ورزش کوهنوردی شهرستان ها است.
رئیس هیئت کوهنوردی استان اضافه کرد: گذشته پر افتخار ورزش کوهنوردی استان در رشته های مختلف از جمله هیمالیانوردی و ظهور قهرمان ملی همچون عظیم قیچی ساز نشان دهنده پتانسیل های بالقوه این استان است و هنوز هم ورزشکاران با استعدادی در استان  وجود دارند که همچنان در سطح کشور حرفی برای گفتن دارند وهر موقع اراده کرده اند در جایگاه های نخست کشور قرار گرفته اند.
 

وی در ادامه افزود:شهرستان میانه شهر مدال آوری است اما اکنون در جایگاه مناسب خود قرار ندارد،ما در گذشته پتانسیل ها خوبی از قبیل سنگنوردی و اسکای رانینگ دراین شهرستان داشتیم لذا مدیر جدید شهرستان باید با تشکیل اتاق فکر با حضور پیشکسوتان، مربیان، ورزشکاران و قهرمانان کوهنوردی شهرستان مسائل را دقیق بررسی و این شکاف را ترمیم کنند.
گفتنی است در پایان  این مراسم از زحمات محمود ارجمند تقدیر و شهریار ملکی بعنوان رئیس جدید هیئت کوهنوردی شهرستان میانه معرفی شد.
شهریار ملکی از ورزشکاران رشته کوهنوردی میانه است که قبلا بعنوان دبیرهیت کوهنوردی شهرستان میانه مشغول به فعالیت بود.
انتهای پیام/
معرفی رئیس جدید هیئت کوهنوردی میانه / برنامه جامع مدیریت کوه نوردی استان تدوین می شود نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار