با حضور مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی صورت گرفت،

احیای پروژه نیمه تمام 20 ساله در تبریز | موسوی دستور تکمیل داد

1402/08/11 - 09:25 - کد خبر: 102198 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل و هیات معاونین سازمان تأمین اجتماعی کشور در سفر خود به تبریز به همراه مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران از پروژه «هزار واحدی شمس تبریز» بازدید کردند و ضمن دیدار با مدیران استانی این این مجموعه، در جریان توسعه این پروژه  قرار گرفتند.

به گزارش نصر، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی ضمن تأکید بر ضرورت تسریع در تکمیل و اتمام پروژه‌های ناتمام گفت: تکمیل تعهداتی که در دوره‌های قبل ایجاد شده و به هر دلیلی ناتمام‌ مانده از اولویت‌های سازمان تأمین‌اجتماعی است چراکه صیانت از حقوق ذی‌نفعان در حوزه‌های مختلف از اولویت‌های راهبردی ماست.
مطابق پیگیری انجام شده و تأکیدات مؤکد وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر مرتفع شدن مسائل پروژه شمس تبریز، بخشی از منابع مالی پروژه تأمین شده، ابلاغ لازم جهت الزامات قانونی از هیئت امنا محترم و هیئت مدیره محترم سازمان اخذ شده، وضعیت پیمانکاران قبلی در حال پیگیری بوده و با همراهی خوب مسئولان و ذی‌نفعان معزز، وضعیت پروژه در بخش‌های مختلف نظیر انشعابات گاز، آب و برق در حال پیشرفت بوده و عملاً این پروژه که برای ۲۰ سال معطل مانده بود؛ آغاز شده است.
 

وی اضافه کرد: تعهد به زمان‌بندی و برآورد پروژه‌های عمرانی از مهم‌ترین مسائلی است که تمام مدیران سازمان می‌بایست آن را مورد توجه داشته باشند. تسریع در تکمیل پروژه‌هایی که از دوره‌های گذشته باقی‌مانده حقی است که ادای آن موجب ایجاد و تقویت سرمایه اجتماعی می‌شود و خدایی ناکرده تأخیر آن نارضایتی ذی‌نفعان و ضمانت حقوقی و شرعی را برای تمام افراد مقصر در آن ایجاد می‌کند.
موسوی افزود: اراده و اولویت این دولت، توسعه خدمات است و توسعه خدمات تأمین‌اجتماعی هم به سمت مناطق کم‌برخودار و محروم بوده است و سعی می‌کنیم طرح‌های توسعه‌ای بیشتری در این مناطق به بهره‌برداری برسد. با تأکیدات رئیس‌جمهور محترم حرکت‌ در مسیر ارتقای خدمات در بخش‌های مختلف ادامه خواهد یافت و وزیر محترم هم این را به‌عنوان وظیفه و مأموریت اصلی به ما ابلاغ کرده‌اند.
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با مروری بر بخشی از اقدامات عمرانی سازمان تأمین‌اجتماعی در دولت مردمی سیزدهم گفت: در حال حاضر این سازمان 57 پروژه عمرانی در حال احداث در حوزه درمانی سراسر کشور و 150 پروژه نیز در دست طراحی و توسعه دارد. 
وی افزود: امسال 11500 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه زیرساخت‌های درمانی و عمرانی در بودجه سازمان تعیین شده که این عدد در آغاز دولت سیزدهم 4500 میلیارد تومان بوده و این نشان‌دهنده اولویت و اهمیت دولت به توسعه خدمات است.
 

وی با اشاره به مشکلاتی که در دولت‌های قبل باعث شده تا پروژه شمس تبریز با تأخیر و توقف ۲۰ ساله همراه شود، گفت: مطابق پیگیری انجام شده و تأکیدات وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر مرتفع شدن مسائل این پروژه، بخشی از منابع مالی پروژه تأمین شده، مقدمات و الزامات قانونی از هیئت‌امنای محترم و هیئت‌مدیره محترم سازمان اخذ شده، وضعیت پیمانکاران قبلی در حال پیگیری بوده و با همراهی خوب مسئولان و ذی‌نفعان معزز، وضعیت پروژه در بخش‌های مختلف نظیر انشعابات گاز و آب و برق در حال پیشرفت بوده و عملاً آغاز شده است.
موسوی در پایان ضمن تأکید بر تسریع در تکمیل و اتمام پروژه‌های ناتمام، دستورات و هماهنگی لازم برای پیشبرد ویژه این پروژه را صادر کرد.
انتهای پیام/
احیای پروژه نیمه تمام 20 ساله در تبریز | موسوی دستور تکمیل داد گلناز پورنامی

ثبت نظر

نمایش 3 نظر

پاسخ   و   ماه پیش  

پسر،رومیزاینطوری باشه زیر میز ببین چه خبره!

پاسخ   فرهاد   ماه پیش  

باسلام واحترام؛ پیگیری ها مربوط به انشعابات گاز؛ آب و فاضلاب و برق کارهای مربوط به شهرداری وغیره با بنده بوده تا بدین مرحله رسید در کمال ناباوری و خدمت صادقانه؛ از چرخه خدمت گذاری به مردم شهر و منطقه کنار گذاشته شدم هیچ برنامه ندارن فقط به صورت مقطعی کار میکنن.

پاسخ   حسین   ماه پیش  

احمدی نژاد چنان به این پروژه وهتل پارس و منابع تامین اجتماعی دستبرد زد که هنوز قابل جبران نیست و مدیرعامل جدید هم هیچ گوهی نمیتواند بخورد
پژوهشیار