دبیر هیئت سوار کاری تبریز مطرح کرد؛

جشنواره شوی سواره اسب در تبریز

1402/08/09 - 10:06 - کد خبر: 102085 نسخه چاپی

نصر: دبیر هیئت سوار کاری تبریز گفت: در ابتدای این جشنواره تعداد ۲۰ راس اسب اصیل عرب از ساعت ۱۲ تا ۱۴ به صورت دست گردان معرفی شدند و سپس از ساعت ۱۴ تا ۱۷ تعداد ۴۶ راس اسب از نژاد های مختلف توسط سوارکاران که اصول کامل سوارکاری را رعایت نموده بودند، هنر خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش نصر، "حسن هدائی وند" گفت: با تلاش و همکاری هیات سوارکاری شهرستان تبریز و کمیته مسابقات ورزشی اسب اصیل استان و باشگاه سوارکاری نعل طلا، زیر نظر فدراسیون سوارکاری کشور و با حضور جمعی از مالکین و علاقمندان و سوارکاران از استان آذربایجان شرقی، هشتمین جشنواره بزرگ شوی سواره استان سال ۱۴۰۲ به میزبانی شهرستان تبریز از ساعت ۱۲ تا ۱۷ روز جمعه پنج آبان‌ماه در باشگاه سوارکاری نعل طلا با استقبال پرشور خانواده ها و با نظم خاصی برگزار گردید.


دبیر هیئت سوار کاری تبریز گفت: در ابتدای این جشنواره تعداد ۲۰ راس اسب اصیل عرب از ساعت ۱۲ تا ۱۴ به صورت دست گردان معرفی شدند و سپس از ساعت ۱۴ تا ۱۷ تعداد ۴۶ راس اسب از نژاد های مختلف توسط سوارکاران که اصول کامل سوارکاری را رعایت نموده بودند، هنر خود را به نمایش گذاشتند.
وی در پایان ضمن تقدیر از شرکت کنندگان افزود: هیات سوارکاری استان از کلیه عوامل برگزاری این جشنواره نهایت تشکر و قدردانی را دارد.
 

انتهای پیام/
جشنواره شوی سواره اسب در تبریز محمدرضا اخگرگداز

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار