رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی:

نگاه بنیاد نخبگان به تمامی دانشگاهها یکسان است

1402/07/30 - 17:07 - کد خبر: 101624 نسخه چاپی

نصر: رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی گفت:تولید علم در هر حوزه ای برای بنیاد نخبگان ارزشمند بوده و نگاه بنیاد نخبگان به تمامی دانشگاهها یکسان و یکپارچه است.

به گزارش نصر، یوسف زندی در دیدار با مدیران حوزه پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی اظهار داشت:نگاه بنیاد نخبگان به تمامی دانشگاهها به صورت یکسان است و از نظر ما فعالیت علمی و پژوهشی در تمامی دانشگاهها و واحد های آموزشی استان دارای ارزش بوده و قابل حمایت و پشتیبانی است.
وی تصریح کرد: بخشی نگری در حوزه علم و دانش پذیرفتنی نیست و باید یک نگاه همه جانبه به این حوزه داشت تا بتوان از تمامی ظرفیت ها و توانمندی ها به نفع کشور و توسعه آن بهره برد.
رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی با بیان اینکه این بنیاد در حال حاضر در مسیر تحول قرار دارد اظهار داشت: بر اساس منویات و تاکیدات مقام معظم رهبری "نخبگان جزو ارکان پیشرفت کشورند" لذا باید برای حمایت همه جانبه از آنها همگان بسیج شوند و بایستی برای جذب و نگهداشت نخبگان جذابیت ایجاد کرد و زمینه های حمایت را بیش از پیش تبیین و معرفی نمود.
دکتر زندی افزود: باید بگونه ای برنامه ریزی شود تا جلو مهاجرت نخبگان گرفته شود و این مهم زمانی حاصل می شود که بتوانیم برای حفظ و نگهداشت نخبگان برنامه های مدون و اساسی طراحی و عملیاتی نماییم که در این راستا دانشگاهها علی الخصوص دانشگاه آزاد اسلامی که از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است میتواند نقش مهم و اساسی ایفا کند.
وی تاکید کرد: در راستای شناسایی و حمایت از نخبگان آمادگی کامل داریم تا با تمامی دانشگاه ها و مراکز علمی، پژوهشی و آموزشی همکاری های لازم را انجام دهیم.
انتهای پیام/
نگاه بنیاد نخبگان به تمامی دانشگاهها یکسان است نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار