فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم تهران خبر داد:

رفتار مرد جوان با جسد پدرش برای قطع نشدن حقوق بازنشستگی: خودداری از اعلام مرگ به ثبت‌احوال

1402/07/29 - 18:19 - کد خبر: 101563 نسخه چاپی

نصر: فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم تهران از دستگیری فردی که پس از فوت پدرش، از اعلام مرگ وی به ثبت‌احوال خودداری کرده و جسد را به بیایان‌های پرند منتقل کرده بود، خبر داد و گفت: قصد این فرد جلوگیری از قطع شدن حقوق بازنشستگی پدرش بود.

به گزارش نصر، سرهنگ علی زنگنه در تشریج جزئیات این خبر گفت‌:به دنبال کسب خبری مبنی بر قتل یا فوت یک مرد سالخورده در یکی از محلات شهر پرند، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس آگاهی شهرستان رباط کریم قرار گرفت و آنان در تحقیقات گسترده خود به پسر جوان این مرد سالخورده مشکوک شده و او را تحت بازجویی قرار دادند.
 وی با بیان اینکه این فرد در نهایت لب به اعتراف بازکرد، گفت: متهم در بازجویی‌ها گفت که حدود 10 روز پیش پدرش به دلیل بیماری در منزل فوت کرده بود و برای اینکه حقوق بازنشستگی پدرش قطع نشود، از اعلام موضوع به ثبت احوال خودداری کرده و پس از دو روز، جسد پدرش را  در نیمه‌های شب، به بیابان های اطراف شهر پرند منتقل و در آنجا دفن کرده است.
 فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در پایان گفت: در این راستا پرونده‌ای برای این فرد تشکیل شده و تحقیقات در خصوص کشف زوایای پنهان پرونده و کشف جسد همچنان ادامه دارد.
انتهای پیام/
رفتار مرد جوان با جسد پدرش برای قطع نشدن حقوق بازنشستگی: خودداری از اعلام مرگ به ثبت‌احوال خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار