فتح‌زاده در بازدید از پروژه‌های نیمه تمام هریس تاکید کرد:

ضرورت مولدسازی و تعیین تکلیف ساختمان های اداری مازاد دستگاه های اجرایی

1402/07/29 - 10:25 - کد خبر: 101527 نسخه چاپی

نصر: سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، بر ضرورت مولدسازی و تعیین تکلیف ساختمان های اداری مازاد دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

به گزارش نصر، حیدر فتح‌زاده در حاشیه بازدید از پروژه‌های نیمه تمام شهرستان هریس در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ساخت یک پل بر روی تلخه رود که کلوانق را به بستان آباد متصل می‌کند در دست مطالعه است.
وی افزود: با احداث این پل مسیر دسترسی کلوانق ۱۵کیلومتر کاهش یافته و در نتیجه نقش مهم و موثری در توسعه شهر کلوانق و بخصوص در بخش کسب و کار خواهد داشت. 
فتح‌زاده تصریح کرد: مقرر شد با بررسی جوانب موضوع، اقدامات لازم برای ساخت پل با مشارکت محلی انجام گیرد.
سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به بازدید خود از یک ساختمان اداری بلااستفاده و متروکه در شهرستان توضیح داد: بلاتکلیف ماندن ساختمان های متروکه در حوزه های مختلف اجتماعی و فرهنگی، همچنین تامین فضای های آموزشی و بهداشتی چالش هایی ایجاد می کنند. 
وی مدعی شد: یکی از راهکارهای اتمام برخی از پروژه های عمرانی که بالای ۸۰ درصد پیشرفت دارند، مولدسازی و تعیین تکلیف ساختمان های اداری مازاد دستگاه های اجرایی است.
فتح‌زاده که در پایان سفر خود به شهرستان هریس در منزل خانواده شهید خدایی شهر کلوانق حضور یافته بود، نقش مادران شهید در ترویج فرهنگ شهادت را بسیار ارزنده و از این مادران به عنوان سند زنده دوران جنگ یاد کرد.
انتهای پیام/
ضرورت مولدسازی و تعیین تکلیف ساختمان های اداری مازاد دستگاه های اجرایی نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار