رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی تاکید کرد:

ضرورت بهره گیری از ظرفیت نخبگان در ایمن سازی و ارتقا کیفیت ساخت و سازها

1402/07/26 - 10:35 - کد خبر: 101400 نسخه چاپی

نصر: رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی به بهره گیری از ظرفیت نخبگان در ایمن سازی و ارتقا کیفیت ساخت و سازها تاکید کرد.

به گزارش نصر، یوسف زندی در دیدار با جمعی از اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اظهار داشت: با توجه به لرزه خیزی کشور و منطقه توجه ویژه ای باید به حوزه ساخت و ساز صورت بگیرد در وهله اول بایستی در ساخت و سازهای انجام شده تمامی ضوابط و مقررات بدون کم و کاست اعمال شود از سوی دیگر نیز باید برای ایمن سازی و مقاوم سازی ساختمانهای موجود تمهیدات اساسی اندیشیده شود که در این راستا بنیاد ملی نخبگان بواسطه اعضای نخبه خود علی الخصوص در حوزه، عمران، معماری و شهرسازی دارای ظرفیت های بالقوه بسیاری بوده که می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
وی تاکید کرد: بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی در راستای ایمن سازی و ارتقا کیفیت ساخت و سازها در منطقه آماده همکاری با سازمان و ارگانهای فعال در این حوزه است و آماده است تا ظرفیت های خود را در اختیار مجموعه ها مخصوصا سازمان نظام مهندسی ساختمان آذرابیجان شرقی قرار دهد.
رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی تاکید کرد: نخبگان حوزه عمران، معماری، شهرسازی و طراحی داخلی می توانند در زمینه به روز رسانی روند های ساخت و ساز منطبق بر ضوابط و مقررات روز دنیا و بهره گیری از تکنولوژی های نوین و بومی سازی آنها همکاری های لازم را انجام دهند.
 دکتر زندی افزود: بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی در مسیر تحول قرار داده شده و آماده همکاری با تمامی بخش ها با هدف پیشرفت و توسعه ایران اسلامی است.
گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی می افزاید؛در این دیدار تعدادی از اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی به بیان نقطه نظرات خود پیرامون همکاری با بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی پرداختند.


انتهای پیام/
ضرورت بهره گیری از ظرفیت نخبگان در ایمن سازی و ارتقا کیفیت ساخت و سازها نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار