مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خبر داد:

کارخانجات تولید خودرو در آذربایجان‌شرقی زیر ذره‌بین تعزیرات حکومتی

1402/07/26 - 10:06 - کد خبر: 101396 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: گشت های مشترک بازرسی از میزان تولید کارخانجات خودرو و نحوه فروش نمایندگی‌های فروش در استان راه اندازی شد.

به گزارش نصر، «صمد حضرتی»، روز چهارشنبه در حاشیه راه اندازی گشت مشترک بازرسی از مراکز تولید و نمایندگی های فروش خودرو در آذربایجان شرقی و گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مراکز از لحاظ میزان تولید، فروش و نحوه تحویل به مشتریان از سوی بازرسان اداره کل صنعت، معدن و تجارت و این اداره کل مورد بازرسی قرار خواهند گرفت.
وی با بیان اینکه بازرسان در صورت مشاهده تخلف در این مراکز بر اساس قانون با متخلفان برخورد خواهند کرد، اظهار کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلف یا داشتن شکایت می توانند از طریق سامانه اینترنتی به آدرس https://tazirat۱۳۵.ir/ اقدام کنند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: گشت های مشترک بازرسی برای کنترل بازار خودرو و برخورد با احتکار آن در پارکینگ مراکز تولید کننده یا نمایندگی های فروش تشکیل شده است.
حضرتی ادامه داد: با توجه به تاکید سازمان بر این موضوع، بازرسی از تمام نمایندگی های فروش و کارخانجات تولید خودرو در سطح آذربایجان شرقی ادامه می یابد و به طور جدی با متخلفان برخورد می شود.
در نیمه نخست امسال، اصناف متخلف در حوزه کالا و خدمات استان به دنبال رسیدگی به پنج هزار و ۴۴۶ پرونده در واحدهای اجرای احکام به پرداخت بیش از ۹۰۶ میلیارد و ۷۹۱ میلیون ریال جریمه محکوم شدند.
انتهای پیام/
کارخانجات تولید خودرو در آذربایجان‌شرقی زیر ذره‌بین تعزیرات حکومتی خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار