سخنگوی ستاد بودجه ۹۹؛

برآورد میزان صادرات نفت در بودجه ۹۹ براساس واقعیت است

1398/10/02 - 16:53 - کد خبر: 10139 نسخه چاپی

نصر: سخنگوی ستاد بودجه با اشاره به تحریف و تقطیع سخنان خود در برخی رسانه‌ها درباره میزان صادرات نفت خام، گفت: برآورد میزان صادرات نفت در لایحه بودجه ۱۳۹۹ بر اساس واقعیات و پیش بینی های کارشناسی انجام شده است.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، «مژگان خانلو» افزود: در تمام مصاحبه‌ها و نوشتارها به صراحت عنوان شده است که آمار واقعی صادرات نفت خام در سال جاری متفاوت از آمار و ارقام انتشار یافته در جراید است و ثبات بازار ارز در ماه‌های سال جاری گواه این ادعا است. 
وی تاکید کرد:‌ تمام ارکان نظام در تلاش برای مقابله با آثار تحریم‌ها و خنثی کردن اقدامات و کارشکنی دشمنان در فروش و صادرات نفت خام بوده و هستند و به طور قطع نتایج این تلاش اهداف پیش بینی شده را محقق خواهد کرد.
سخنگوی ستاد بودجه تصریح کرد: تردیدی نیست که پیش‌بینی‌های دولت در لوایح بودجه سنواتی در انتظارات جامعه تاثیر خواهد گذاشت و هر چه به واقعیت نزدیک باشد، که هست، باعث ایجاد امید آفرینی واقعی و انگیزه برای  فعالان اقتصادی خواهد شد.
خانلو همچنین با رد برخی اخبار منتسب به وی درباره میزان صادرات نفت در سال جاری و ادعای غیرواقعی بودن برآورد صادرات و قیمت نفت در سال آینده، تاکید کرد: برآورد میزان صادرات نفت و قیمت آن در لایحه بودجه۹۹ بر اساس واقعیات و پیش بینی های دقیق کارشناسی و فنی انجام شده است.
انتهای پیام/
 برآورد میزان صادرات نفت در بودجه ۹۹ براساس واقعیت است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار