امام جمعه میانه:

خدمات جمعیت هلال‌احمر در داخل و خارج کشور مورد تمجید است

1402/07/22 - 14:39 - کد خبر: 101207 نسخه چاپی

نصر: امام جمعه شهرستان میانه گفت: از اول انقلاب تاکنون خدمات جمعیت هلال‌احمر موجب تمجید مردم و نهادهای داخلی و خارجی شده است.

به گزارش نصر، حجت الاسلام سید سعید رشادی 22 مهر در دیدار مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان و جمعی از مدیران و کارکنان جمعیت با وی، با بیان این‌که شهرستان میانه از لحاظ پراکندگی جغرافیایی روستاها از بزرگترین شهرستان‌های آذربایجان شرقی به شمار می‌رود، افزود: راه‌های برخی روستاها صعب‌العبور است و به خصوص در فصل سرما، حضور جمعیت هلال احمر در جاده‌ها ضرورت دارد.
وی افزود: پایگاه‌های بین راهی هلال احمر هم‌چون پناهگاهی موجب قوت قلب مردم می‌شوند.
حمید منجم، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی نیز با تقدیر از حمایت‌های معنوی امامت جمعه میانه از جمعیت هلال‌احمر از زمان حضورشان در شهرستان کلیبر تاکنون، گفت: جمعیت هلال‌احمر، جمعیتی جوان و داوطلب محور است که با تمامی سلایق از بطن جامعه و مردم شکل یافته است.
وی افزود: معاونت داوطلبان جمعیت، پلی بین نیاز نیازمندان و توان توانگران بوده و معاونت بهداشت و درمان و توانبخشی و معاونت جوانان جمعیت در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و خدمات بشر دوستانه فارغ از هر نگرشی در حال خدمت رسانی هستند.
وی، جمعیت هلال‌احمر شهرستان میانه را جمعیتی پویا عنوان کرد و افزود: جمعیت هلال احمر در بحث پروژه‌های عمرانی و سرمایه‌گذاری و حوزه درمان قدم‌های مثبتی در شهرستان میانه برداشته است.
فرید قشلاقی، سرپرست فرمانداری شهرستان میانه نیز با تقدیر از تلاش‌های جمعیت هلال‌احمر شهرستان میانه در پشتیبانی از عملیاتی آتش سوزی‌های تابستان، گفت: در مشکلات و بحران‌ها اولین نهادی که به ذهنمان می‌آید، هلال احمر است.
وی افزود: درخصوص جدیت در پیگیری و ساخت پایگاه امداد و نجات بخش کاغذکنان از مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر تشکر می‌کنیم.
انتهای پیام/
خدمات جمعیت هلال‌احمر در داخل و خارج کشور مورد تمجید است نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار