خبر/

برگزاری جشن بزرگ کودکان کتابخوان در تبریز

1402/07/21 - 11:53 - کد خبر: 101136 نسخه چاپی

نصر:  اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی با مشارکت شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز، جشن بزرگ کودکان کتابخوان تبریز را به مناسب روز جهانی کودک در محوطه کتابخانه مرکزی تبریز برگزار کرد.

به گزارش نصر، این جشن با حضور سید محمدحسین بلاغی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، علی بینش، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اصغر آدی بیگ، شهردار منطقه هفت تبریز و جمع پرشور کودکان و نوجوانان علاقمند به کتاب و کتابخوانی برگزار شد.
اجرای برنامه با موضوع کتاب و کتابخوانی توسط زهرا عبداللهی مجری برنامه پرمخاطب هدهد سفید شبکه پویا، اجرای نمایش توسط گروه زنبورها به کارگردانی علی برنون و گروه سوین به کارگردانی حسین عابدین زاده، اجرای سرود توسط گروه انصار المهدی و گروه تسنیم دارالقرآن معراج و بیان فواید نوشیدن شیر برای کودکان توسط کارشناسان شرکت صنایع شیر پگاه از جمله برنامه‌های اجرا شده در این گردهمایی بزرگ بود.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی استان، همچنین در این برنامه گروه‌های مختلفی از اعضای کودک کتابخانه مرکزی تبریز به اجرای نمایش، سرود، شعرخوانی و معرفی کتاب پرداختند. 
انتهای پیام/
برگزاری جشن بزرگ کودکان کتابخوان در تبریز خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار