به دنبال تنش بین شهروندان و یکی از ماموران سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز صورت گرفت:

برخورد با مامور خاطی 

1402/07/20 - 19:09 - کد خبر: 101135 نسخه چاپی

نصر: به دنبال پخش ویديویی از برخورد ناشایست یکی از ماموران سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز با شهروندان معترض روابط عمومی این سازمان با ارسال توضیحاتی از برخورد با این مامور خاطی خبر داد.

به گزارش نصر، در این توضیحات آمده است: 

در جریان شروع عملیات اجرایی این مجتمع بزرگ نان تبریز در شهرک مرزداران برخی از شهروندان منطقه نسبت به جانمایی پروژه انتقاداتی داشته اند که در در دستور کار بررسی این سازمان و شهرداری منطقه ۵ تبریز قرار گرفته است.
اما با وجود این اقدام متاسفانه تعداد معدودی از شهروندان ضمن تهدیدات غیرقانونی، مانع ادامه عملیات اجرایی آن شدند که در جریان این موضوع موجب برخورد لفظی تند یکی از عوامل اجرایی شده است.
لذا این سازمان ضمن عدم تایید و تاکید بر برخورد با افراد خاطی، از شهروندان تقاضا دارد درخواست ها، نظرات و انتقادات خود را از طریق مجاری رسمی و اداری پیگیری نمایند.
به گفته مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز این سازمان نسبت به محل اجرای پروژه هیچ حساسیتی نداشته و شهرداری منطقه پنج این زمین را تحویل سازمان جهت احداث مجتمع بزرگ نان داده است و با توجه به اعتراضات موجود عملیات تا شنبه متوقف شد تا بعد از برگزاری جلسه با شهردار منطقه پنج تبریز تصمیم نهایی اتخاذ شود.
انتهای پیام/
برخورد با مامور خاطی  نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار