شهردار تبریز:

چابک‌سازی عملکرد شهرداری تبریز با ادغام سازمان‌های همسو محقق می‌شود

1402/07/19 - 17:26 - کد خبر: 101072 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز عنوان کرد: بر اساس ضوابط تشکیلاتی ابلاغی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و با هدف جلوگیری از تعدد مأموریت‌های متداخل، سازمان‌های پایانه‌های مسافربری، تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهرداری تبریز ادغام شده‌اند.

به گزارش نصر، یعقوب هوشیار در مراسم معارفه سرپرست سازمان جدید مدیریت حمل و نقل مسافر اظهار کرد: براساس ضوابط تشکیلاتی که توسط سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور جهت اجرا ابلاغ شده است، طرح ادغام سازمان‌ها و شرکت‌های همسو و موازی در شهرداری تبریز اجرایی شد و بر این اساس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر با ادغام سازمان های (پایانه های مسافربری، تاکسیرانی و اتوبوسرانی) تشکیل شده است.
وی برنامه‌ریزی و تلاش با تمام توان برای خدمت به شهروندان و کسب رضایت آنان را مهمترین وظیفه شهرداری تبریز دانست و اذعان کرد: در راه خدمت به شهروندان، کاهش مسائل و مشکلات، تلاش در جهت آبادانی و پیشرفت شهر نیازمند به روزرسانی برخی سازمان‌ها و شرکت‌های خدمات‌رسان همگام با سیاست‌های کلان و مدیریت یکپارچه هستیم.
وی ضمن قدردانی از زحمات مدیران سابق که در امر خدمت به مردم شریف تبریز در حوزه حمل و نقل عمومی فعالیت کرده‌اند، افزود: اولین مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر، از مدیران ارشد، شایسته و توانمند شهرداری تبریز است و با توجه به تجارب در امر مدیریتی این مسئولیت خطیر به ایشان واگذار شده است.
شهردار تبریز خاطرنشان کرد: امید است که با ارتقای سطح هماهنگی وهم‌افزایی در تشکیل و فعالیت این سازمان، در خدمات‌دهی مطلوب به شهروندان عزیز و توسعه کمی و کیفی خدمات حمل و نقل عمومی کلانشهر تبریز موفق‌تر باشیم.
 مراسم معارفه محمد حسین‌زاده به عنوان سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر کلانشهر تبریز با حضور شهردار تبریز، محمد شهابی مدیرکل حراست، پرویز عباس‌نژاد معاون خدمات شهری، محیط زیست و جمعی از معاونین و کارکنان این در محل اداره مرکزی اتوبوسرانی تبریز برگزار و براساس آن محمد حسین‌زاده به عنوان سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر کلانشهر تبریز معرفی شد.
پیوست‌های فرهنگی و زیست محیطی رویکرد کاربردی تبریز در مدیریت پسماند شهری
مدیرکل محیط زیست و خدمات شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با تاکید بر توسعه متوازن خدمات شهری در حوزه‌های مختلف اظهار کرد: شهر تبریز به لحاظ پیوست‌های فرهنگی و زیست محیطی در مدیریت پسماند شهری موفق عمل کرده است.
مسعود احمدی در جریان بازدید خود از زیرساخت‌های سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز ضمن اشاره به توان عملیاتی مطلوب شهرداری تبریز در حوزه مدیریت پسماند شهری، توجه به پیوست‌های فرهنگی و زیست محیطی را نقطه عطف تحقق این امر عنوان کرد.
وی همچنین بر ضرورت توسعه متوازن خدمات شهری براساس ماموریت‌های محوله تاکید و اقدامات صورت گرفته در این سازمان را قابل تقدیر دانست و از اختصاص منابع مالی لازم جهت تداوم پروژه‌های عمرانی و خدماتی حوزه پسماند خبر داد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز در ادامه این جلسه، اجرای دقیق برنامه راهبردی جامع حوزه پسماند را نیازمند توجه ویژه و تامین منابع و بودجه لازم دانست و خواستار توجه ویژه سازمان شهرداری‌های کشور در این خصوص شد.
حبیبه هراتی همچنین بر ضرورت جذب سرمایه و تخصیص منابع از محل بودجه ملی در جهت پیشبرد پروژه‌های کلان عمرانی و زیست محیطی حوزه مدیریت پسماند تاکید کرد.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، گفتنی است این جلسه به منظور بررسی طرح های در دست اجرای سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز برگزار شد.
انتهای پیام/
چابک‌سازی عملکرد شهرداری تبریز با ادغام سازمان‌های همسو محقق می‌شود خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار