مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری خبر داد:

تحویل اولین محموله ناوگان حمل‌ونقل سنگین شهرداری تبریز از گروه صنعتی تراکتورسازی ایران

1402/07/19 - 14:12 - کد خبر: 101057 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز گفت: دو دستگاه از خودروهای کِشنده جمع آوری پسماندهای شهری توسط گروه خودروسازی تراکتورسازی تبریز جهت نصب دستگاه کمپکت زباله تحویل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز شد.

به گزارش نصر، حبیبه هراتی با اعلام این مطلب، افزود: نوسازی ناوگان حمل‌ونقل و ماشین آلات سازمان جز اولویت‌های اساسی ماموریت‌های سازمانی و مورد تاکید شهردار تبریز بوده و بر این اساس تعداد قابل توجهی از ماشین آلات ساخت داخل به ناوگان حمل و نقل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اضافه شد.
وی ادامه داد: با توجه به عمر طولانی و فرسودگی ناوگان حمل‌ونقل پسماندهای شهرداری، گام اول را در راستای تامین و تجهیز سازمان به انواع ماشین آلات سنگین و سبک برداشته‌ایم و امروز شاهد تحقق وعده‌های داده شده از سوی شهردار و شورا هستیم.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با حمایت ویژه ایشان و تخصیص منابع لازم، کلیه ناوگان حمل‌ونقل سنگین و سبک مورد نیاز شهرداری را نوسازی و شاهد مکانیزاسیون و توسعه خدمات مطلوب به شهروندان گرامی باشیم.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، هراتی، بکارگیری این خودروهای خریداری شده که با استانداردهای بالا و بین‌المللی در مجموعه تراکتور سازی مونتاژ می‌شود را در حوزه محیط زیست و کاهش آلودگی هوا مهم ارزیابی کرد.
انتهای پیام/
تحویل اولین محموله ناوگان حمل‌ونقل سنگین شهرداری تبریز از گروه صنعتی تراکتورسازی ایران خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار