فرماندار تبریز:

مدیران باید ارتباط بی واسطه با مردم داشته باشند

1402/07/18 - 14:46 - کد خبر: 100992 نسخه چاپی

نصر: فرماندار شهرستان تبریز با اشاره به اینکه مدیران باید ارتباط بی‌واسطه با مردم داشته و در اتاق مسئول باید بر روی مردم باز باشد، گفت: ما از مدیرانی که ارباب رجوع از عملکرد مجموعه راضی باشند حمایت و هرگونه نارضایتی ارباب رجوع را پیگیری می کنیم.

به گزارش نصر، یونس فاتح در جلسه شورای اداری شهرستان تبریز که در محل امامزاده سیدمحمدکججانی تبریز برگزار شد، افزود: توفیق خدمت به مردم فهیم شهرستان تبریز نصیب ما مسئولان شده است که این فرصت یک امانت از سوی خداوند متعال است که باید امانتداران صدیقی باشیم.
وی ادامه داد: ما به عنوان  نمایندگان دولت ایران قوی، مسئولیت سنگینی داریم و همه موظف به فعالیت جهت تحقق شعار  سال می باشیم.
فاتح اظهار کرد: در دولت سیزدهم اقدامات خوبی انجام شده و از مدیران انتظار داریم ضمن رعایت قوانین مصلحت مردم را در نظر بگیرند.
وی گفت: تکریم ارباب رجوع باید به نحو احسن انجام گردد که انجام کار ارباب رجوع بهترین تکریم است.
فرماندار شهرستان تبریز همچنین خواستار رعایت نظم و انضباط اداری، توسعه موضوعات فرهنگی،رعایت حقوق شهروندی، مردم داری، عملکرد جهادی و انجام سایر امور شد.
وی همچنین بر پیگیری روکش آسفالت راه مواصلاتی امامزاده سید محمد کججانی، رمپ ورود و خروج از آزاده راه تبریز سهند از سوی ادارات راه وشهرسازی و راهداری شهرستان تبریز تاکید کرد.
انتهای پیام/
مدیران باید ارتباط بی واسطه با مردم داشته باشند خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار