رئیس ستاد اجرایی نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی:

نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی نیمه دوم آذر برگزار می‌شود

1402/07/17 - 15:06 - کد خبر: 100940 نسخه چاپی

نصر: رئیس ستاد اجرایی نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس) از تغییر زمان برگزاری یازدهمین دوره این نمایشگاه خبر داد و گفت: این نمایشگاه نیمه دوم آذر برگزار می شود.

به گزارش نصر، رضا کریملو در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: رینوتکس یازدهم به دلیل تغییرات تقویم نمایشگاهی تبریز و در راستای بهره‌مندی هرچه بیشتر علاقمندان، نیمه دوم آذرماه برگزار می‌شود.
وی با اشاره به آغاز فرایند ثبت‌نام متقاضیان شرکت در رینوتکس از اول مهر، ادامه داد: با توجه به تغییر زمان برگزاری نمایشگاه، اطلاع‌رسانی لازم در خصوص مهلت ثبت‌نام و سایر شرایط متعاقباً اعلام خواهد شد.
وی افزود: این نمایشگاه با همکاری و مشارکت شرکت نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار می‌شود و ۱۳ کمیته تخصصی فرایندهای برگزاری آن را انجام می‌دهند.
کریملو گفت: رینوتکس یازدهم از نظر فرایندهای اجرایی و کیفیت برگزاری کاملاً متفاوت با دوره‌های پیشین است و حدود ۸۰ رویداد تخصصی نیز در کنار آن برنامه‌ریزی شده است.
وی هم‌چنین از برگزاری جشنواره نوآوری و فناوری دانش‌آموزی با عنوان رینوفست خبر داد و افزود: این جشنواره برای اولین بار در سه بخش هوش مصنوعی، رباتیک و هوافضا برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی نیمه دوم آذر برگزار می‌شود خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار