خمز:

همه چیز باب میل است/ نتیجه گرفتن در اراک سخت بود 

1402/07/14 - 21:11 - کد خبر: 100766 نسخه چاپی

نصر: سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: تراکتور به هماهنگی لازم دست یافته و همه چیز باب میل است. 

به گزارش نصر، پاکو خمز در نشست خبری بعد بازی مقابل آلومینیوم اراک، اظهار داشت: فکر نمی‌کردم این نتیجه حاصل شود. نتیجه گرفتن در این زمین سخت است. تیمی غیر از تراکتور نمی‌تواند چهار بر صفر آلومینیوم را شکست دهد. بازیکنانم خوب کار کردند و با درک عالی از شرایط، عملکرد خوبی در دقایق حساس داشتند. آلومینیوم تیم خوب و جنگنده‌ای بود.
وی در پاسخ به این سوال که آیا تراکتور می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود؟ بیان کرد: پیشگو نیستم. به هماهنگی رسیده‌ایم و تیم عملکرد خوبی دارد. نمی‌توان در ماراتن لیگ، پایان آن را پیش بینی کرد. باتوجه به تغییرات زیاد، اوایل فصل هماهنگ نبودیم. ولی اکنون همه چیز باب میل ماست و تلاش می‌کنیم بهترین نتایج را کسب کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان تراکتور بعد از به ثمر رساندن گل اول، وقت تلف کردند؟ گفت: معتقدم تیمی نیستیم که به دنبال وقت تلف کردن باشیم. خیلی از تیم‌ها در ایران پس از اینکه پیش می‌افتند، وقت تلف می‌کنند؛ اما ما هیچ‌گاه این کار را انجام نخواهیم داد و به دنبال فوتبال قانونی هستیم. بازیکنان حریف بارها خطاهای خطرناک روی بازیکنان ما انجام دادند که داور کارت نمی‌داد. این موضوع باعث ادامه‌دار شدن خطاها شد. طبیعی است که بازیکنان ما پس از خطا، مصدوم شوند.
انتهای پیام/
همه چیز باب میل است/ نتیجه گرفتن در اراک سخت بود  نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار