خبر/

ناظر جدید گمرکات آذربایجان شرقی معرفی شد

1402/07/14 - 15:02 - کد خبر: 100749 نسخه چاپی

نصر: مراسم تودیع و معارفه ناظرگمرکات آذربایجان شرقی و مدیرکل گمرک تبریز برگزار شد.

به گزارش نصر، طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان سازمانهای همجوار و مديران گمرکات تابعه صادق نامدار به عنوان سرپرست حوزه نظارت گمرکات آذربایجان‌شرقی معارفه و از تلاشها و زحمات خانم اورنگی تقدیر شد.
 اورنگی در این مراسم  با ارائه گزارشی از عملکرد پنج ساله، از تعامل و همکاری مديران و کارکنان گمرکات استان در ارائه خدمات به فعالان اقتصادی در شرایط تحریم اقتصادی وکرونا تقدیر و تشکر نمود. 
در ادامه این مراسم، سرپرست جدید حوزه نظارت گمرکات آذربایجان شرقی با بیان اینکه عملکرد گمرکات استان باید در شأن نام و جایگاه آن باشد گفت:رضایت خدمت گیرندگان شاخص ارزیابی مدیران و کارکنان گمرکات آذربایجان شرقی است.


صادق نامدار روز پنجشنبه در آیین تودیع و معارفه ناظر گمرکات استان اظهار کرد: آذربایجان شرقی جایگاه بسیار بالایی در تجارت، صنعت و اقتصاد کشور دارد و طبق فرموده رهبر معظم انقلاب، آذربایجان سر ایران است و این صفت زیبنده باید در تمامی امور جاری شود.
وی ادامه داد: این گمرک آماده است تا در راستای تحقق اهداف، تسهیلات ویژه ای به واحدهای تولیدی و صادراتی ارایه کند.
نامدار، موفقیت در امور محوله را نتیجه عملکرد مناسب مجموعه اعلام کرد و گفت: همه باید دست در دست هم برای رسیدن به هدف و صادرات بیشتر تلاش و همکاری کنیم.
وی بیان کرد: باید طوری عمل کنیم که فعالان اقتصادی و تاجران، گمرک را در کنار خود ببیند زیرا در اینصورت است که اهداف ترسیمی گمرکات استان محقق می شود.
نامدار با ۲۷ سال سابقه گمرکی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی بوده و پیش از این به عنوان مدیرکل گمرک های بیله سوار، بازرگان، جلفا، معاون امور گمرکی آذربایجان غربی و عضو کمیسیون رسیدگی به اختلافات گمرکی فعالیت کرده است.
 

آذربایجان شرقی دارای سه اداره کل گمرک در تبریز، سهلان و جلفا و سه واحد گمرکی در مراغه، خداآفرین و نوردوز و همچنین سه دفتر گمرکی در سلیمی تبریز و شهر بناب است.
همچنین پس از پایان مراسم، سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان با حضور در دوایر گمرک تبریز با کارکنان دیدار و گفت‌وگو کرد.
انتهای پیام/
ناظر جدید گمرکات آذربایجان شرقی معرفی شد

ثبت نظر

نمایش 3 نظر

پاسخ   تبریزی   8 ماه پیش  

ای کاش این ناظر نمی آمد. آقای نامدار در حد مدیر کل است

پاسخ   ناصری   8 ماه پیش  

در مدت کوتاه رفتارهای آقای ناظر خیلی ضعیف و غیر حرفه ای نشان میده، بجای اینکه در این مدت مطالعه و بر اساس یافته ها جلسه برگزار کند و در نهایت گمراهی جلسه برگزار می نماید و بازتاب مناسبی را نخواهد داشت.

پاسخ   محمدی   8 ماه پیش  

خانم ارونگی دارای شخصیت متعالی بود و فردی متواضع و پاکدشت . انشالله ناظر جدید نیز ضمن پیگیری امورات پیچیده گمرک ، مش رفتاری خانم ارونگی را به پیش ببرد یعنی انسان متواضع و پاکدست و ....
پژوهشیار