مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی خبر داد:

نصب روز شمار اتمام عملیات اجرائی ایستگاه‌های اول و دوم خط دو متروی تبریز

1402/07/13 - 20:28 - کد خبر: 100736 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز از نصب روزشمار اتمام عملیات در ایستگاه‌های ۱ و ۲ خط دو متروی تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، یعقوب وحید کیا با اشاره به اینکه نصب روز شمار در اتمام عملیات عمرانی مترو تبریز برای نخستین‌بار در خط دو متروی تبریز انجام می‌شود اظهار کرد: با توجه به نصب روز شمار در ایستگاه‌های اول(واقع در میدان قراملک) و ایستگاه دوم (واقع در اول شهرک امام) خط متروی تبریز،  ۵۷۲روز در ایستگاه اول و در ایستگاه دوم نیز ۵۹۲ روز تا پایان عملیات اجرایی این دو ایستگاه فرصت داریم تا شهروندان عزیز از خدمات حمل و نقل ریلی در این منطقه در اردیبهشت ماه ۱۴۰۴ بهره‌مند شوند.
وی با اشاره به تاکید ویژه شهرداری تبریز مبنی بر اطلاع رسانی صریح و شفاف از عملیات عمرانی در پروژه بزرگ متروی تبریز گفت: شهروندان همه روزه از آخرین اقدامات صورت گرفته مطلع شده و در جریان فعالیت‌های سازمان قرار می گیرند.
وحید کیا خاطرنشان کرد: سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز بر خود وظیفه می‌داند تا طبق زمان‌بندی‌های مشخص پاسخ‌گوی عملکرد خود در بخش‌های مختلف باشد از این رو نصب روز شمار در سایر ایستگاه‌های پروژه خط دو متروی تبریز در هفته آینده صورت خواهد گرفت.
انتهای پیام/
نصب روز شمار اتمام عملیات اجرائی ایستگاه‌های اول و دوم خط دو متروی تبریز نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار