رئیس قوه قضاییه در صبحگاه مشترک انتظامی آذربایجان شرقی شرکت کرد

1402/07/12 - 08:44 - کد خبر: 100622 نسخه چاپی

نصر: حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای رییس قوه قضاییه پس از ورود به تبریز در قالب بیست و پنجمین سفر استانی در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح انتظامی آذربایجان شرقی شرکت کرد.

به گزارش نصر، در این مراسم که با بارش شدید باران همراه شد حجت الاسلام اژه ای پس از ادای احترام به شهدا از نیروهای مستقر در میدان سان دیدند.
نماینده ولی فقیه و استاندار آذربایجان شرقی نیز وی را همراهی می کردند.
رییس قوه قضاییه در این سفر یک روزه در دانشگاه تبریز با دانشجویان این دانشگاه دیدار دارد، با اقشار مختلف مردم استان، قضات، وکلا و کارکنان دادگستری، صنعتگران و تولیدکنندگان در برنامه های مجزا دیدار می کند و در شورای اداری و قضایی آذربایجان شرقی شرکت خواهد کرد.
معاونان حجت الاسلام اژه ای نیز در شهرستان های آذربایجان شرقی برنامه های مختلفی دارند از جمله حجت الاسلام و المسلمین محمد مصدق معاون اول قوه قضاییه از ساعت ۸ تا ۱۲.۳۰ دقیقه امروز/چهارشنبه/ در مجمتع قضایی شهید بهشتی تبریز چهره به چهره با مردم دیدار می کند.
به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای از بدو تصدی ریاست دستگاه قضا در دهم تیرماه سال ۱۴۰۰ تاکنون به صورت رسمی و در صدر هیئت‌عالی قضایی به استان‌های ایلام، قزوین، خوزستان، گلستان، خراسان‌رضوی، سیستان‌ و بلوچستان، قم، یزد، خراسان جنوبی، زنجان، مرکزی، اصفهان، البرز، کردستان و گلستان سفر کرده است.
استان‌های البرز، اصفهان، هرمزگان، بوشهر، کرمان ، خراسان رضوی، خراسان شمالی و مازندران نیز استان‌هایی هستند که رییس قوه قضاییه در مدت یاد شده بدون انجام تشریفات به آن مناطق سفر کرده است.
نقطه اشتراک تمام سفرهای استانی رییس عدلیه در دوره جدید (اعم از سفرهای رسمی همراه با هیات عالی قضایی و سفرهای غیررسمی و بدون تشریفات) انجام ملاقات‌ها و دیدارهای مستقیم و بلاواسطه با متن مردم در سراسر ایران اسلامی و رفع مسایل و مشکلات حقوقی و قضایی آنها و همچنین اتخاذ رویکرد مسئله‌محور و تخصص‌گرایانه در قبال چالش‌ها و آسیب‌های موجود است که به نحوی از انحاء مرتبط با وظایف و مسئولیت‌های دستگاه قضا بویژه در حوزه صیانت از حقوق عامه می‌شوند.
انتهای پیام/
رئیس قوه قضاییه در صبحگاه مشترک انتظامی آذربایجان شرقی شرکت کرد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار