دستمزد نجومی:

درآمد هنگفت خانم بازیگر سریال ترکیه‌ای «عمر گل لاله»

1402/07/09 - 14:05 - کد خبر: 100495 نسخه چاپی

نصر: بسیاری از ایرانیان سرنای ساریکایا را با بازی در سریال هایی چون «جزر و مد» و «عمر گل لاله» به یاد دارند. او یکی از نام‌های معروفیست که هر قدمی که برمی‌دارد، مورد تحسین و توجه بینندگان قرار می‌گیرد.

به گزارش نصر، سرنای ساریکایا بازیگر مشهور سینما ترکیه پس از خلق شاهکار در سریال شاهماران، اخیراً با بازی در سریال تلویزیونی «خانواده» مورد تحسین بینندگان قرار گرفت. این بازیگر دستمزد خود را برای بازی در هر قسمت از این سریال فاش کرد.
بسیاری از ایرانیان سرنای ساریکایا را با بازی در سریال هایی چون «جزر و مد» و «عمر گل لاله» به یاد دارند. او یکی از نام‌های معروفیست که هر قدمی که برمی‌دارد، مورد تحسین و توجه بینندگان قرار می‌گیرد.
سرنای ساریکایا در سریال جدیدش با کیوانچ تاتلیتوغ نقش های اصلی را به اشتراک می‌گذارند. ساریکایا که نقش «دوین» را در این سریال بازی می کند، به دلیل زیبایی و قدرت بازیگری اش مورد تحسین بینندگان قرار گرفت.
و اما دستمزد این بازیگر زیبای 31 ساله در هر قسمت مشخص شد. او برای بازی در هر قسمت از این سریال 1.2 میلیون لیر یعنی چیزی بیش از دو میلیارد تومان درآمد دارد!
این مجموعه خانوادگی از بحث برانگیزترین جنبه های مفهوم «خانواده» صحبت می‌کند.
آصلان (کیوانچ تاتلیتوغ) رئیس خانواده ثروتمندی به نام سویکان ها است که با دوین (سرنای ساریکایا) که روانشناسی موفق است، آشنا می‌شود.
انتهای پیام/
درآمد هنگفت خانم بازیگر سریال ترکیه‌ای «عمر گل لاله» خبرگزاری عصرایران

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار