رئیس شورای اسلامی شهر:

ظرفیت سازی مناسب شهر برای ناشنوایان، جزو برنامه‌های شورای شهر تبریز است

1402/07/09 - 10:28 - کد خبر: 100475 نسخه چاپی

نصر: رئیس شورای اسلامی شهر تبریز بر ظرفیت سازی مناسب برای ناشنوایان و نیز استفاده از توان ایشان در ایده پردازی مدیریت شهری تاکید کرد.

به گزارش نصر، شهرام دبیری، در مراسم "آوای همدلی" که همزمان با روز جهانی ناشنوایان به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد، خاطر نشان کرد: شهر تبریز، متعلق به همه شهروندان است و با عنایت به ضرورت توجه به نیازهای همه شهروندان و نیز مناسب سازی شهر برای افراد کم توان و اقشار خاص، برنامه ریزی‌هایی جدی در این حوزه صورت گرفته است.
وی تاکید کرد: شهرداری تبریز علاوه بر موارد تکلیفی از سوی شورای ششم، مورادی را به صورت ابلاغ شده از نهادهای کلان و بالادستی نیز دارد که پیگیری اجرای آن‌ها همواره مورد توجه است و ما برخود فرض میدانیم پیگیر اجرای آن‌ها نیز باشیم.
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه پنج درصد افراد جامعه ناشنوا یا کم‌شنوا هستند، گفت: ناشنوایی ناتوانی نیست و استعدادهایی که در وجود این قشر از جامعه وجود دارد عاملی اساسی است برای موفقیت ناشنوایان عزیز در تمام عرصه‌هایی که در آن قدم گذاشته‌اند.
دبیری با قدردانی از اقدامات انجام شده توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در خصوص حوزه ناشنوایان خاطر نشان کرد: این سازمان با همه گستردگی فعالیت‌هایی که دارد، زمینه ساز برنامه‌ها و اقدامات موثری هست که لازم است قدردان برگزاری آن‌ها باشیم و به پاس اجرای آن‌ها صمیمانه از آنها قدردان کنیم.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، ویژه برنامه آوای همدلی با محوریت بررسی فرصت‌ها برای زمینه سازی امکانات و فضاهای مناسب فرهنگی و نیز قدردانی از فعالان و هنرمندان و کارآفرینان این حوزه، به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز و تشکل های مردم نهاد حوزه ناشنوایان همزمان با روز جهانی ناشنوایان در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد.
انتهای پیام/
ظرفیت سازی مناسب شهر برای ناشنوایان، جزو برنامه‌های شورای شهر تبریز است خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار