مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی؛

۲ هزار بسته نوشت‌افزار بین دانش‌آموزان نیازمند آذربایجان‌شرقی توزیع شد

1402/07/03 - 13:57 - کد خبر: 100172 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: دو هزار بسته نوشت افزار بین دانش آموزان خانواده‌های نیازمند استان توزیع شد.

به گزارش نصر، حت الاسلام «سیدشهاب الدین حسینی» روز دوشنبه در مراسم توزیع این بسته ها در آستان مقدس امامزاده سیدابراهیم، افزود: امروز یازدهمین مرحله توزیع کمک‌های معیشتی تحت عنوان قرار دوازدهم است که هر ماه به نیت ۱۲ امام شیعیان این کمک‌ ها توزیع می شود.
وی اظهار کرد: در این ماه علاوه بر این امامزاده در اغلب امامزادگان استان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و نیاز دانش آموزان نیازمند به نوشت افزار، بسته‌های معیشتی با موضوع مهر تحصیلی تهیه و توزیع می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: طرح «مهر تحصیلی» از طرح‌های سراسری سازمان اوقاف در کشور است که سالانه در آستانه بازگشایی مدارس اجرا می‌شود و امسال نیز این طرح با همکاری آموزش و پرورش، کمیته امداد و نیات واقفان خیراندیش در راستای کمک به دانش آموزان نیازمند در استان برگزار شده است.
حجت الاسلام حسینی، ادامه داد: ارزش هر بسته‌ مهر تحصیلی تهیه شده بیشتر از ۱۰ میلیون ریال است که با کمک سازمان اوقاف تهیه شده است و بنا به سهمیه هر شهرستان در اختیار دانش آموزان هر شهرستان قرار می‌گیرد.
در این مراسم به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک تبریز و به همت هیات امنا و خیران امامزاده سیدابراهیم بسته های نوشت افزار بین دانش آموزان خانواده های نیازمند توزیع شد.
انتهای پیام/
۲ هزار بسته نوشت‌افزار بین دانش‌آموزان نیازمند آذربایجان‌شرقی توزیع شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار