شهردار منطقه سه:

پنج سازه از هشت سازه روگذر شهید فلاحی به اتمام رسیده است

1401/02/18 - 12:40 - کد خبر: 62433
عکس

نصر: شهردار منطقه سه تبریز خبر از سرعت‌گیری اجرای عملیات احداث روگذر شهید صادق فلاحی در تقاطع خیابان آزادی– ارتش داد و گفت: پنج سازه از هشت سازه روگذر به اتمام رسیده و 3 سازه دیگر در حال اجرا می‌باشد.

به گزارش نصر، یعقوب وحید‌کیا شهردار منطقه سه تبریز خبر از اجرای بی وقفه پروژه روگذر شهید فلاحی در تقاطع خیابان آزادی- ارتش داد و گفت: تا به امروز پنج سازه از هشت سازه روگذر به اتمام رسیده و سه سازه دیگر در حال حاضر اجرا می‌شود.
شهردار منطقه افزود: دو کوله ( دیواره نگهدارنده) در نقطه های پایانی شرق و غرب روگذر، دو پایه در ضلع غربی و یک پایه در ضلع شرقی روگذر به پایان رسیده است.
وی ادامه داد: سه سازه باقی مانده روگذر، یعنی دو پایه در ضلع شرقی و یک پایه در ضلع غربی در حال حاضر با سرعت احداث می‌شود.
وحید‌کیا گفت: عملیات آرماتوربندی تنها پایه باقی مانده ضلع غربی در مراحل پایانی می باشد و همچنین عملیات آرماتوربندی فونداسیون یکی از پایه های ضلع شرقی هم آغاز شده است.
 شهردار منطقه افزود: عملیات قالب بندی پایه نزدیک کوله ( دیواره نگهدارنده) ضلع شرقی نیز به اتمام رسیده و در دو سه روز آتی بتی‌ریزی آن انجام خواهد گرفت.وحيدكيا تاكيد کرد: سعی می‌کنیم عملیات احداث روگذر شهید فلاحی، برای کاهش مشکلات ترافیکی در این محل و همچنین برای جلب رضایت شهروندان، مطابق زمان بندی مشخص شده، سریعاً اجرا و اتمام و بهره برداری برسد.
انتهای پیام/

پژوهشیار