خبر/

یک شبکه جدید در صداوسیما

1402/03/05 - 12:55 - کد خبر: 93172
شبکه

نصر: معاونت صدا با راه‌اندازی «رادیو تبیین» در تلاش است در مدت زمان بیش از یک ماه، صدای ایران قوی و مقتدر را به گوش جهانیان برساند.

به گزارش نصر، معاونت صدا در توضیح دلایل راه‌اندازی این شبکه چنین آورده است: «تلاش‌ها و نقشه‌های متعدد دشمن در دنیای بین‌الملل، نشان می دهد، رسانه اصلی‌ترین زمین بازی برای قدرت های بزرگ قرارگرفته است، به همین دلیل رسانه ای که خود به عنوان قدرت ایفای نقش می کند باید مجهز و مسلط به جدیدترین ابزارها برای پیمودن این مسیر باشد. کلان راهبرد جهاد تبیین که رهبر معظم انقلاب از آن به عنوان نقشه راه و محوری ترین کلید واژه عملکری در حوزه های مختلف یاد کردند، می‌تواند در راستای بازنمایی صحیح و مکرر کارآمدی های انقلاب اسلامی در چارچوب گفتمان «ایران قوی و مقتدر» مسیر روشن و آفند رسانه ای را مهندسی کند، تا هم واقعیات نظام اسلامی، روشنگری و هم هجمه شدید رسانه های معاند خنثی شود.
از این رو معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران، با هدف گذاری رسانه ای برای حضور در این فضای بین‌المللی، اقدام به راه‌اندازی شبکه ای رادیویی با عنوان «رادیو تبیین» روی موج رادیوی فصلی این معاونت (۹۵.۵ مگاهرتز) با رویکردی تهاجمی، کنشگرانه، منظم و مترتب بر مطالبات عرصه اجتماع ایرانی برای جهاد تبیین کرده است.
رسالت اصلی این شبکه، تبیین کارکردهای جمهوری اسلامی، شناساندن وجوه ایران قوی و مقتدر،  پیگیری خاص تاکیدات مقام معظم رهبری و تقویت موضع کنشگرانه و تهاجمیِ رسانه‌ای کشور در عرصه تهاجم ترکیبی و مقابله با نبرد نامحدود دشمن است.
«رادیو تبیین» از فردا ـ ۶ خرداد ـ تا ۲۷ تیرماه روی موج اف ام ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز صدای ایران مقتدر را روی آنتن می برد.
انتهای پیام/

پژوهشیار