خبر/

تحویل ۷۰۰ دستگاه تاکسی سمند سورن

1402/01/29 - 16:13 - کد خبر: 90730
جلسه

نصر: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز گفت: تاکنون تعداد ۲۴۰۰ نفر از مالکان تاکسی‌های فرسوده اقدام به ثبت نام برای دریافت تسهیلات کرده‌اند و از این تعداد حدود یک هزار نفر مبالغ پیش فاکتورهای صادره را به حساب ایران خودرو واریز کرده‌اند و تعداد ۷۰۰ دستگاه تاکسی سمند سورن پلاس نیز تحویل و در حال ارائه خدمات به شهروندان در سطح شهر است و مابقی تاکسی‌های جدید در روزهای آتی به مالکین تاکسی تحویل داده خواهد شد.

به گزارش نصر، عبدالرحیم قاصدی در گفتگو با برنامه تلویزیونی تبریزیم ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در سال گذشته و برنامه‌های آتی توضیحاتی در خصوص رویکرد سازمان در ارائه خدمات به تاکسیرانان و شهروندان ارائه کرد.
قاصدی با اشاره به آغاز فرآیند نوسازی ناوگان تاکسیرانی گفت: با حمایت‌های شهردار محترم و شورای اسلامی کلانشهر تبریز وام کم بهره ۱۲۰ میلیون تومانی چهار درصد در راستای حمایت از رانندگان تاکسی برای اولین بار در تبریز پرداخت شد.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی در ادامه با تشریح برنامه‌های سال ۱۴۰۲ سازمان تاکسیرانی افزود: ادامه نوسازی ناوگان تاکسیرانی، پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی، ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی و معاینه فنی رایگان تاکسی‌ها در اولویت برنامه‌های سالجاری خواهد بود.
انتهای پییام/

پژوهشیار