با دستور شهردار تبریز صورت می گیرد:

خدمات دهی رایگان ناوگان اتوبوسرانی تبریز برای تماشاگران بازی تراکتور - سپاهان

1402/01/18 - 12:26 - کد خبر: 90021
هواداران تراکتور

نصر: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از ارائه خدمات رایگان رفت و آمد به ورزشگاه یادگاران امام (ره) با استفاده از ناوگان اتوبوسرانی این شهر برای تماشاگران بازی تراکتور و سپاهان خبر داد.

به گزارش نصر، پرویز عباس نژاد با اعلام این خبر گفت:  با توجه به برگزاری مسابقه فوتبال بین تیمهای تراکتور  -سپاهان از هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور و ضرورت سرویس دهی به تماشاگران پرشور و فهیم تبریزی و پیرو دستور یعقوب هوشیار شهردار کلانشهر تبریز، شرکت واحد اتوبوسرانی تبریزوحومه به تماشاگران این مسابقه جهت مراجعه به ورزشگاه یادگار امام (ره)خدمات ایاب و ذهاب رایگان ارائه خواهد کرد.
وی افزود: نقاط مختلفی درسطح شهر به عنوان مبادی انتقال تماشاگران  به ورزشگاه یادگار امام (ره)در نظر گرفته شده که شامل چهارراه عباسی، میدان ستارخان(یکه دکان) و میدان جهاد(نصف راه) است. 
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ادامه داد:: تماشاگران محترم می توانند از ساعت 19.30   روز جمعه 18 فروردین ماه  از طریق مبادی فوق از اتوبوسهای شرکت واحد جهت مراجعه به ورزشگاه یادگار امام(ره) استفاده کنند.  
مسابقه بین تیم های تراکتور و سپاهان راس ساعت 21.30 روز جمعه 18 فروردین ماه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریزو با رعایت دستورالعمل های بهداشتی با 50 درصد ظرفیت ورزشگاه برای حضور تماشاگران برگزار خواهد شد و بلیت فروشی نیز فقط بصورت اینترنتی تا ساعت 17 همانروز از طریق درگاه سامانه فروش الکترونیکی بلیت در سایت رسمی باشگاه تراکتور انجام می گردد.
انتهای پیام/

پژوهشیار