عضو ائتلاف " اتاقی برای همه ۱۴۰۵" :

برای احقاق حق بخش خصوصی چانه‌زنی می کنیم

1401/12/16 - 11:36 - کد خبر: 88477
سید باقر شریف زاده

نصر: نصر: کاندیدای گروه صنعت در انتخابات اتاق بازرگانی تبریز و عضو ائتلاف " اتاقی برای همه ۱۴۰۵" ، بر لزوم قدرت چانه‌زنی با دولتمردان برای رفع مشکلات بخش خصوصی تاکید کرد.

به گزارش نصر، سید باقر شریف‌زاده در نشست صمیمی اعضای ائتلاف " اتاقی برای همه ۱۴۰۵" با اهالی صنعت استان در هتل لاله پارک تبریز گفت: بدون تعارف شرایط اقتصادی کشور چندان مساعد نیست، و اگر جامعه صنعت و تولید در این شرایط  در کنار هم نباشند، مشکلات دو چندان می شود. 
وی با اشاره به فعالیت ۴۰ ساله خود در حوزه صنعت، حضور در تشکل های صنفی متعدد، عضویت در هیات علمی دانشگاه و پارک علم و فناوری، حضور در کمیسیون صنایع و معادن و… کاملا به نقش اتاق به عنوان مشاوره در زمینه تبیین قوانین و چانه‌زنی با دولت واقف هستیم.
شریف زاده در ادامه تاکید کرد: اتاق بازرگانی  باید استراتژی محور باشد. 
وی تشریح کرد: ما در شرایطی فعالیت می کنیم که همواره با چالش های متعددی از قبیل کاهش ارزش پول ملی، مالیات، تحریم و… مواجه هستیم، به طوریکه حتی دست دادن یک نماینده با نماینده یکی از کشورهای خارجی در اقتصاد ما تاثیرگذار است، در این شرایط ما ملزم به داشتن سناریو و استراتژی هستیم. 
شریف زاده ابراز امیدواری کرد: با به‌کارگیری خرد و عقلانیت و برنامه، شاهد حضور تجار و بازرگانان در سفارتخانه ها باشیم.
این گزارش حاکی است؛ انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز همزمان با سراسر کشور شنبه هفته آینده بیستم اسفندماه امسال در تبریز برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

پژوهشیار