در بازدید از شهر فرودگاهی امام خمینی و روند پروازهای اربعین انجام شد:

تقدیر وزیر راه و شهرسازی کشور از هواپیمایی آتا

1401/06/20 - 12:44 - کد خبر: 74534
عکس

نصر: وزیر راه و شهرسازی و هیئت همراه بصورت سرزده با حضور در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از ایستگاه هواپیمایی آتا و روند ارائه خدمات این هواپیمایی به زائرین بازدید کرد.

به گزارش نصر، رستم قاسمی در این بازدید ابتدا در ایستگاه هواپیمایی آتا حاضر شد و سعید چلندری سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گزارشی از خدمات ارائه شده توسط هواپیمایی آتا به زائرین را به وزیر راه و شهرسازی ارائه کرد.
چلندری با اشاره به همکاری و تعامل همه جانبه هواپیمایی آتا با شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) اظهارداشت: با دستور مالک هواپیمایی آتا مهندس زنوزی مطلق و پیگیری خلبان سهیل قیاسی مدیرعامل هواپیمایی آتا خدمات مطلوب و شایسته ای به زائرین و مسافران محترم نجف ارائه گردیده و عملکرد درخشان این هواپیمایی بعنوان یکی از شرکت های پیشتاز و موفق در ایام اربعین امسال جای تقدیر و قدردانی دارد.
همچنین در ادامه این بازدید حسین مذنب مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی نیز ضمن تقدیر از خدمات هواپیمایی آتا افزود: این هواپیمایی با اختصاص بالاترین ظرفیت ممکن برای پروازهای اربعین نقش مهمی در جابجایی زائرین حسینی به کشور عراق ایفا کرده و بعد از ایام اربعین از آتا بعنوان یکی از شرکت های هواپیمایی موفق در اربعین تجلیل خواهد شد.
در ادامه مقام عالی وزارت راه و شهرسازی ضمن اشاره به خدمات هواپیمایی آتا به زائرین و مسافران پروازهای اربعین خاطرنشان کرد: 
رضایت زائرین نشانگر فعالیت مطلوب هواپیمایی آتا و کارکنان این هواپیمایی در ایام اربعین امسال است و این عملکرد درخشان جای تقدیر و قدردانی دارد.
در پایان این بازدید رستم قاسمی ضمن دیداری صمیمانه با مسافرین پروازهای اربعین مشکلات آنها را جویا شد.
انتهای پیام/

پژوهشیار