مدیر پدافند غیرعامل شهرداری تبریز تشریح کرد:

اهمیت افتتاح جاده قدیم وادی رحمت از لحاظ پدافند غیرعامل

1401/05/11 - 12:14 - کد خبر: 70280
پدافند غیرعامل

نصر: مدیر پدافند غیرعامل شهرداری تبریز طی گفتگویی ضرورت و اهمیت افتتاح جاده قدیم وادی رحمت از لحاظ پدافند غیرعامل را تشریح کرد.

به گزارش نصر، حسین آذرنیا مدیر پدافند غیرعامل شهرداری تبریز در بازدید از طرح جدید الافتتاح جاده قدیم وادی رحمت اظهار داشت: مسیر قدیم جاده وادی رحمت از لحاظ پدافند غیرعامل دارای ضرورت و اهمیت ویژه ای است که میتواند از لحاظ کاهش حجم ترافیکی وادی رحمت و افزایش رضایتمندی مردم عزیز تبریز نقشی محسوس داشته باشد که با تلاشهای شهرداری منطقه ۷ شاهد بهره برداری از این پروژه بودیم.  
وی با اشاره اهمیت این جاده در مباحث پدافند غیر عامل گفت: با توجه به تردد اهالی شهرک اندیشه و آخماقیه و تعداد بالای تردد خودروها از این مسیر؛ در صورت بروز حوادث میتوان از ظرفیت این جاده قدیم بعنوان یک مسیر اضطراری برای حل مشکلات بوجود آمده بهره گرفت.  
آذرنیا در ادامه گفت: باعنایت به اینکه در روزهای پنچ شنبه و ایام خاص شاهد حضور پرتعداد مردم تبریز در وادی رحمت هستیم و  شاهد ترافیک سنگین در این منطقه می شود که با افتتاح این جاده از لحاظ پدافند غیر عامل از شریان‌های اساسی واصلی وادی رحمت ومسیر اندیشه قلمداد شده و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.  
آذر نیا ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی شهردار، معاونان و مدیران برای افزایش رفاه و رضایتمندی مردم عزیز از همکاری شهردار منطقه در جهت تشکیل کارگروه پدافندغیرعامل ومعرفی دبیر کارگروه پدافند غیرعامل منطقه قدردانی کرده و لایروبی مسیل منتهی به حوزه استحفاظی منطقه هفت را در پیشگیری از خسارات سیل احتمالی  دارای ضرورت و اهمیت دانست.  
انتهای پیام/

پژوهشیار