خبر/

سوگواری شمیم عشق با اجرای نمایش عاشورایی

1401/05/09 - 12:29 - کد خبر: 70055
عزاداری

نصر: آیین سوگواری شمیم عشق با اجرای نمایش عاشورایی توسط اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز و در سطح مناطق دهگانه شهرداری به اجرا در می‌آید.

به گزارش نصر، نمایش عاشورایی شمیم عشق توسط اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری و حسب دستور شهردار تبریز به مدت ۱۰ روز در سطح مناطق دهگانه شهرداری به روی صحنه می‌رود. 
همزمان با دهه اول ماه محرم و ضرورت تبیین فلسفه قیام حضرت سیدالشهدا امام‌حسین‌ (ع)، آیین سوگواری شمیم عشق با اجرای نمایش عاشورایی از دوم لغایت دوازدهم محرم هر شب از ساعت ۲۰ الی ۲۲ در اماکن از پیش‌ تعیین شده در سطح مناطق دهگانه شهرداری تبریز برگزار می‌شود.
اتوبان پاسداران مقابل مجتمع تجاری لاله‌پارک، خیابان آزادی محوطه ساختمان شهرداری مرکز، پارک مهر ولایت اندیشه، پارک امیرکبیر واقع در چهارراه لاله پشت سازمان جهاد کشاورزی، فرهنگسرای گلریز واقع در انتهای خیابان ائل‌گلی، آمفی‌تئاتر پارک قلم واقع در خیابان صدرالشعرا، سنگفرش میدان شهیدبهشتی (منصور سابق)، محوطه ایستگاه راه آهن و میدان انقلاب به طرف کوثر شرقی اماکنی هستند که میزبان نمایش عاشورایی شمیم عشق خواهند بود. 
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز از عموم شهروندان عزیز دعوت به عمل می‌آورد برای بهره‌مندی از فیوضات ماه محرم، در این مراسم حضور داشته باشند.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، مهدی لیثی اصل سرپرست و کارگردان این نمایش است و میثم پتره دستیاری کارگردان را به عهده دارد.
انتهای پیام/

پژوهشیار