دستیار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

جزییات مسکن خبرنگاران بزودی اعلام می‌شود

1401/05/03 - 16:42 - کد خبر: 69536
واحد مسکونی

نصر: دستیار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شرایط مسکن خبرنگاران برای این قشر متفاوت خواهد بود و بزودی جزییات آن اعلام خواهد شد.

به گزارش نصر، محمود شالویی شامگاه امروز (۲ مردادماه) در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی موسسه فرهنگی حکیم سهروردی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای که با وزارت مسکن و شهرسازی پیش گرفته‌ است به زودی مسکن خبرنگاری را محقق خواهد کرد.
وی افزود: حوزه مسکن را برای جامعه هنری، فرهنگی و رسانه‌ای در نظر گرفته‌ایم و حمایت‌های همه جانبه‌ای نیز از طریق صندوق اعتباری هنر به خبرنگاران و روزنامه‌نگاران و از طریق معاونت امور مطبوعات، تبلیغات و اطلاع‌رسانی اعطا خواهیم‌ کرد.
این مسئول ضمن تبریک پیشاپیش روز خبرنگار به اصحاب رسانه، تصریح کرد: شرایط مسکن خبرنگاران برای خبرنگاران متفاوت خواهد بود و جزییات آن به زودی از طریق معاونت امور مطبوعاتی طی آیین‌نامه‌ای که طرح می‌کند، اعلام خواهد شد.
شالویی خاطرنشان کرد: امیدواریم شرایط به گونه‌ای باشد که همه جامعه خبرنگاری به خصوص کسانی که استحقاق بیشتری دارند براساس آن چیزی که در این آیین‌نامه تنظم خواهد شد و رتبه‌بندی‌هایی که صورت خواهد گرفت، بتوانند از این طرح بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/

پژوهشیار