خبر/

اردوی آماده سازی تراکتور در ترکیه آغاز شد

1401/04/25 - 16:16 - کد خبر: 68650
اردوی ملی

نصر: اردوی آماده سازی پیش فصل تیم فوتبال تراکتور در کمپ کارتپه استانبول ترکیه آغاز شد.

به گزارش نصر، اعضای تیم فوتبال تراکتور برای برپایی این اردوی دو هفته ای صبح امروز (شنبه ۲۵ تیر) با هواپیمای اختصاصی عازم استانبول و سپس با اتوبوس راهی کمپ کارتپه شدند.
همچنین صفا هادی بازیکن عراقی تراکتور و برخی از بازیکنان جوان تیم پس از طی مراحل اداری جهت دریافت مجوز خروج از کشور، طی روزهای آتی به اردوی تیم در ترکیه ملحق خواهند شد.
کمپ کارتپه گرین پارک دارای پنج زمین استاندارد فوتبال است و در ۴۰کیلومتری از شهر کوجائلی و ۱۱۰کیلومتری استانبول واقع شده و یکی از بهترین کمپ‌های فوتبالی در ترکیه محسوب می‌شود.
تراکتور تا اینجای فصل نقل و انتقالات تابستانی با ۹ بازیکن شامل هشت بازیکن داخلی و یک بازیکن خارجی به توافق رسیده است و می تواند سه بازیکن خارجی و یک بازیکن لیگ برتری دیگر جذب کند و به نظر می رسد این اتفاق در اردوی ۱۵ روزه تیم ترکیه رخ دهد.
این تیم با هدایت قربان بردیف در اردوی ترکیه دو بازی تدارکاتی با تیم های این کشور و یک بازی تدارکاتی با یکی از تیم های حاضر در محل اردو انجام خواهد داد.
طبق اعلام سازمان لیگ، بیست و دومین دوره لیگ برتر ۲۱ مردادماه آغاز می شود و طبق برنامه، نیم فصل اول قبل از بازی های جام جهانی ۲۰۲۰ به پایان می رسد.
انتهای پیام/

پژوهشیار