خبر/

اسامی معرفی‌شدگان رشته‌های خاص ارشد امروز اعلام می‌شود

1401/04/14 - 19:35 - کد خبر: 67718
عکس

نصر: اسامی معرفی شدگان رشته‌های دارای شرایط خاص و بورسیه کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ امروز اعلام می‌شود.

به گزارش نصر، اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته‌های امتحانی دارای شرایط خاص و بورسیه آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ امروز بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.
معرفی‌شدگان برای کسب اطلاعات تکمیلی لازم است اطلاعیه «در خصوص اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته‌های امتحانی دارای شرایط خاص و بورسیه و برنامه زمانی انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش رشته‌های ذی ربط و همچنین تاریخ، زمان و محل مصاحبه و یا برگزاری آزمون عملی و یا پروژه در کدرشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۶، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰، ۱۳۶۲،۱۳۶۴ و ۱۳۶۵ آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱» را که همزمان با اعلام اسامی در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org منتشر می‌شود، به‌دقت مطالعه کنند.
معرفی‌شدگان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت‌نام، مدارک مورد نیاز، زمان و مراحل مصاحبه باید به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا مؤسسه ذیربط مراجعه کنند.
اسامی چند برابر ظرفیت رشته‌های دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام نخواهد شد، بلکه زمان برگزاری مصاحبه و سایر موارد به طریق مقتضی توسط دانشگاه مذکور به متقاضیان اطلاع‌رسانی خواهد شد.
اسامی معرفی‌شدگان کد رشته‌های امتحانی ۱۱۵۴، ۱۱۵۵، ۱۱۵۶ و ۱۱۵۷ دانشگاه جامع امام حسین (ع) و کد رشته‌ امتحانی ۱۱۴۹ دانشکده فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران در این مرحله اعلام نشده است و متقاضیان باید موضوع را از طریق دانشگاه مربوطه پیگیری کنند.
عدم معرفی برخی از داوطلبان متقاضی کد رشته انتخابی دارای شرایط خاص و بورسیه که به مصاحبه معرفی نشدند، دو دلیل دارد.
اول اینکه داوطلب در انتخاب قبل از کد رشته انتخابی دارای شرایط خاص پذیرفته شده است. به عنوان مثال اگر داوطلب کد رشته انتخابی دارای شرایط خاص و بورسیه را در اولویت بیستم انتخاب کرده باشد و در یکی از کدرشته محل‌های قبل از آن یعنی تا انتخاب نوزدهم نمره قبولی را کسب کند، دیگر انتخاب بیستم بررسی و معرفی نمی شود.
دلیل دوم اینکه داوطلب، نمره علمی لازم در کد رشته انتخابی دارای شرایط خاص را ندارد و جزو معرفی شدگان به مصاحبه نیست. لذا دلیل آن در کارنامه نهایی مشخص می‌شود و داوطلبانی که جزو معرفی شدگان چند برابر ظرفیت نیستند، پس از رؤیت کارنامه نهایی و در صورت ابهام می‌توانند با سازمان سنجش مکاتبه کنند. 
انتهای پیام/

پژوهشیار