رژه و همایش بزرگ موتورسواری و اتومبیلرانی آذربایجان شرقی برگزار شد

1401/03/03 - 22:47 - کد خبر: 63685
عکس

نصر: به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر رژه و همایش موتورسواری و اتومبیلرانی از تبریز محل اداره کل ورزش و جوانان استان شروع و در روستای تاریخی کندوان بعد از همایش و مراسمات پایان یافت.

به گزارش نصر، این رژه با حضور ۱۵۰ موتور و خودرو ‌کلاسیک، تیونینگ، سافاری، آفرود، کراس، اندرو، ریس، استریت، تورینگ از شهرستان های تبریز و اسکو  برگزار گردید.
ورزشکاران در روستای تاریخی کندوان با استقبال گرم مسئولین شهرستان اسکو و دهیاری کندوان  روبه‌رو شدند.
همایش و مراسم با حضور امام جمعه اسکو حجت الاسلام حاج آقا کاظم حافظ نیا و فرماندار اسکو، بخشدار، دهیاری کندوان، و جناب سرهنگ عظیمی رئیس بسیج ورزشکاری استان و امیرخیزی، ریاست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی برگزار گردید و  از جانباز سرافراز عملیات بیت المقدس آقای علی کروبی اسکویی تجلیل بعمل آمد. همچنین از مسئولین، عوامل و ورزشکاران، توسط فرماندار و ریاست هیات در راستای همکاری برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن این رویداد تجلیل شد. 
امیرخیزی ضمن تبریک و گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر از تمامی مسئولانی که در این همایش همکاری داشتند تشکر کرد و گفت این برنامه ها مستلزم هماهنگی و همکاری همه جانبه است و پیرو آن از نیروی محترم انتظامی استان، پلیس راه استان، راهور تبریز و اسکو، سپاه و بسیج ورزشکاری استان، فرمانداری اسکو و اداره ورزش و جوانان استان و شهرستان اسکو، صدا وسیما و اصحابه رسانه، عوامل برگزاری و ورزشکاران تقدیر و تشکر نمود و ادامه داد که هیات استان قصد دارد با وجود این مشارکت ها، کارهای فرهنگی را گسترش داده و همایشات بیشتری را در سطح استان و شهرستان ها برگزار نماید تا در ضمن بهره‌مندی از فیوضات معنوی و زنده نگه داشتن ارزش ها در راستای ایجاد شور و نشاط جامعه و گسترش مشارکت جوانان در فعالیت های اجتماعی اقدام گردد.
انتهای پیام/

پژوهشیار