با مشارکت منطقه آزاد ارس و در دومین مرحله از طرح توسعه فعالیت‌های فرهنگی در مناطق مرزی استان صورت گرفت:

کتابخانه سیار کانون میهمان کودکان و نوجوانان روستاهای مرزی خداآفرین

1401/02/26 - 10:12 - کد خبر: 62897
عکس

نصر: در دومین مرحله از طرح توسعه فعالیت‌های فرهنگی در مناطق مرزی استان و با مشارکت معاونت فرهنگی گردشگری منطقه آزاد ارس کتابخانه سیار کانون میهمان کودکان و نوجوانان روستاهای مرزی شهرستان خداآفرین شد.

به گزارش نصر، در این برنامه فرهنگی کتابخانه سیار کانون با حضور در جمع کودکان و نوجوانان روستاهای مرزی استان فعالیت.ها و برنامه‌های متنوعی را با هدف توسعه و تعمیق باورهای دینی و میهنی و تقویت روحیه خودباوری در بین آینده‌سازان میهن اسلامی اجرا می‌کند این طرح با مشارکت معاونت فرهنگی گردشگری منطقه آزاد ارس برگزار می‌شود.
پیش از این و در دی ماه سال گذشته اولین مرحله از طرح توسعه فعالیت‌های فرهنگی در مناطق مرزی استان آذربایجان شرقی اجرا شده بود.
در دو مرحله از این طرح کتابخانه سیار روستایی کانون در منطقه آزاد ارس با حضور در روستاهای زنبلان، همیدان، جناقچی، قارلوجه، گون گورمز، باقر اوغلو، ایری بوجاق، قلی بگلو، قورتلوجو و محمود آباد با اجرای فعالیت های جذاب فرهنگی با محوریت کتاب و کتابخوانی لحظات خاطره انگیزی را برای کودکان و نوجوانان این مناطق رقم زد.
با برنامه ریزی های به عمل آمده این طرح در تابستان و پاییز ۱۴۰۱ با افزودن فعالیت‌ها و برنامه‌های جذاب و اجرای مهرواره‌های فرهنگی و هنری ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/

پژوهشیار