شهردار تبریز تاکید کرد:

عینالی مهمترین جاذبه گردشگری تبریز

1401/02/18 - 08:34 - کد خبر: 62416
هوشیار در عینالی هوشیار در عینالی

نصر: شهردار تبریز گفت: عینالی یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری تبریز است.

به گزارش نصر، یعقوب هوشیار شهردار کلانشهر تبریز به همراه یاسین بجانی سخنگوی اسلامی شورای اسلامی تبریز و بابک دانش پناه مدیرعامل سازمان عون بن علی از تفرجگاه عینالی بازدید و در جریان فعالیت‌های این سازمان قرار گرفت.
 هوشیار ضمن قدردانی از زحمات مدیران گذشته و همچنین تلاش های  مدیریت فعلی گفت : پتانسیل و ظرفیت گردشگری عینالی نه تنها در تبریز بلکه در کشور کم نظیر می باشد.
  وی اظهار کرد :  با تدابیر و خلاقیت های فنی و ایده های نو بایستی پتانسیل گردشگری عینالی را توسعه بخشید چرا که عینالی زیرساخت های مناسب را داشته و از این مرحله خارج می باشد و باید تمام تمرکز خود را برای معرفی جاذبه گردشگری در سطح بین المللی انجام داد.
 هوشیار در ادامه با اشاره به نگاه توسعه بخشی و مبتکرانه مدیریت فعلی سازمان عون بن علی گفت:فعالیت های خوبی در این مجموعه انجام شده و دسترسی مسیر های مختلف از جمله پارک ربع رشیدی و پارک پیوند پروژه ای قابل قبول است که نیازمند کمک تمامی مدیران ارشد استانی و دستگاه‌های مرتبط میباشد.
 شهردار کلانشهر تبریز گفت :بکر بودن طبیعت عینالی را بایستی حفظ کرده تا همواره شهروندان تبریزی از این نعمت خدادادی بهره مند باشند و امید است با تدابیر و برنامه‌ریزی‌های مناسب ، در کمترین زمان ممکن بهترین خدماتی که شایسته مردم تبریز است را ارائه دهیم.
انتهای پیام/

پژوهشیار