رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

نخبگان لوکوموتیو پیشرفت جامعه هستند

1400/11/24 - 21:49 - کد خبر: 59009
عکس

نصر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: نخبگان لوکوموتیو و پیشران پیشرفت جامعه هستند که باید در مسیر رفع مشکلات مردم قدم‌های بزرگی بردارند.

به گزارش نصر، دکتر بهمن نقی‌پور روز یکشنبه، ۲۴ بهمن ماه، در آیین تجلیل از دانشجویان رتبه برتر کنکور سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: رتبه‌برترهای دانشگاه علوم پزشکی تبریز آینده‌سازان کشور هستند و باید خدا را شاکر باشند که وارد رشته‌ای شده‌اند که شبانه‌روز در راستای خدمت به مردم تلاش کرده و در مسیر علم‌اندوزی حرکت می‌کند و این تلاش‌ها زمانی ارزشمندتر می‌شود که برای خدمت به دیگران صرف شود.
وی ادامه داد: دوره‌ی دانشجویی یکی از ارزشمندترین و بهترین دوران زندگی شما است بنابراین هرچه می‌توانید در راه خدمت به خلق الله و تحصیل تلاش کنید چراکه هرچه توانمندتر باشید در آینده با قدرت بالایی وظایف خود را انجام می‌دهید.
وی افزود: برای زندگی، آینده‌، سلامتی و اعتلای سلامتی مردم برنامه داشته باشید که اگر بخواهید موفق شوید باید بتوانید مشکلات مردم را رفع کنید، بنابراین به‌گونه‌ای تحصیل کنید که توجه شما به مشکلات مردم باشد.
نقی‌پور با بیان اینکه باید محققانه، پژوهشگرانه و خلاقانه تحصیل کرده و برای مشکلات مردم از اکنون پژوهش و تحقیق کنید، یادآور شد: در مسیر اعتلا، حل مشکلات و حفظ سلامتی مردم در میدان قدم بردارید و سردمداران، پیشرانان، بزرگان و سروران سلامتی جامعه باشید و با سعه صدر به مطالب توجه کنید که می‌توانید و خواهید توانست.
وی همچنین خاطرنشان کرد: هدف ما باید خدمت به خلق الله باشد که انتخاب هدف درست، ما را صد برابر برای کسب موفقیت نزدیک‌تر می‌کند، بنابراین باید به‌گونه‌ای تحصیل کرده و زندگی کنید که در آینده بتوانید در راستای اعتلای سلامتی مردم، قدم‌های بزرگی بردارید و افتخار کشور باشید.
وی با بیان اینکه انسان مومن و موفق مانند چراغی است که به اطرافیان خود نور می‌بخشد، در پایان اضافه کرد: دست به دست هم دهید و برای اعتلای جامعه و دانشگاه تلاش کنید و ما نیز در این مسیر از شما حمایت می‌کنیم تا افتخار جامعه ما باشید.
انتهای پیام/

پژوهشیار