شهردار تبریز :

اولویت شهرداری در توسعه ورزش مناطق کم‌برخوردار شهر است

1400/09/12 - 21:09 - کد خبر: 55247
عباس رنجبر

نصر: شهردار تبریز گفت: اولویت اول شهرداری در توسعه ورزش و سالن‌های ورزشی مناطق کم برخوردار و حاشیه نشین شهر است که در مواقع مورد نیاز می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند.

به گزارش نصر، عباس رنجبر ظهر امروز در آیین بازگشایی مجدد استخر شهرداری تبریز اظهار کرد: استخر شهرداری تبریز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مجوز ستاد مقابله با کرونا، اقدام به بازگشایی مجدد کرده است که از روز شنبه در اختیار شهروندان و همکاران شهرداری خواهد بود.
وی افزود: مجموعه استخر شهرداری تبریز بلااستفاده مانده بود که همکاران ما برای راه‌اندازی مجدد و بهینه آن یک هفته به صورت شبانه‌روزی  تلاش کردند و امروز استخر و سایر تأسیسات آن  اعم از سونا و جکوزی و دیگر بخش‌ها آماده بهره‌برداری شهروندان و همکاران است.
شهردار تبریز در رابطه با دیدگاه شهرداری نسبت به امر ورزش نیز گفت: دیدگاه ما توسعه ورزش محلات، ورزش همگانی و ایجاد پایگاه‌های قهرمانی برای کودکان و نوجوانان و سالن‌های چندمنظوره به‌خصوص در بافت حاشیه شهر است.
وی افزود: در دو ماه گذشته برای مرمت و تجهیز اماکن ورزشی تبریز ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است و برای بهبود وضعیت سالن‌های ورزشی شهر هر چقدر نیاز باشد، هزینه خواهد شد.
انتهای پیام/

پژوهشیار