رئیس کمیسیون تحقیق و نظارت شورای اسلامی شهر تبریز:

شهر با رسانه های حرفه ای توسعه می یابد / سهم بالای "نصر" در رفع کاستی های شهر

1400/08/29 - 10:18 - کد خبر: 54487
روح الله دهقان نژاد

نصر: رئیس کمسیون تحقیق و نظارت شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شهر با رسانه های حرفه ای و مستقل در هر حوزه ای توسعه می یابد.

به گزارش نصر؛ روح الله دهقان نژاد با حضور در تحریریه نخستین رسانه دیجیتال شمال غرب کشور با تبریک آغاز چهاردهمین سال فعالیت نصر نیوز افزود: رسانه ها به واسطه آگاهی از بخش های مختلف تسلط خاصی بر کاستی ها و نیازهای شهر دارند به همین دلیل اگر یکی از شاخص های توسعه یافتگی؛ رسانه ها باشند قطعا برای دستیابی به آن نیاز به تقویت ظرفیت حرفه ای و مستقل رسانه ای در استان داریم.
وی اضافه کرد: آژانس خبری تحلیلی نصر در این سیزده سال گذشته نشان داد که رسانه ها اگر حرفه ای و مستقل کار کنند زمینه ساز تحولاتی عظیم در حوزه های مختلف می توانند باشند.
این عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به نقش نصر در پیدایش برخی جریان های اجتماعی در شهر گفت: به عنوان مثال ارزش و منزلت فضای سبز برای همه مان مهم و اساسی است ولی این نصر بود که توانست با جریان سازی حرفه ای این موضوع را برای همگان مهم و اساسی تر جلوه دهد.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد: تحولاتی که در عرصه رسانه های دیجیتال استان مشاهده می کنیم؛ نوید آینده ای روشن را برای همگان دارد تا شاهد رفع کاستی ها و آغاز فصل نوینی از توسعه پایدار در شهرمان باشد.
این گزارش می افزاید، در ابتدای این دیدار امیر کریم زاد شریفی مدیر مسئول آژانس خبری تحلیلی نصر به بیان گزارشی از فعالیت های این رسانه دیجیتال پرداخت و نقش اعضای شورای اسلامی شهر تبریز را در توسعه و تحول در چهره شهر بسیار خطیر خواند.
وی ادامه داد: اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز می توانند به جای تقابل با رسانه ها زمینه ساز همکاری و تعامل در مسیر رفع چالش ها و مشکلات شهر را فراهم آورند و این زمینه ساز رفع عقب ماندگی های گذشته و سیاست های اشتباه مدیران سابق مجموعه شهرداری تبریز خواهد بود.
انتهای پیام/

پژوهشیار