با ورود فرمانداری تبریز صورت گرفت:

بازگشت آرامش به ماشین سازی تبریز

1400/08/09 - 12:55 - کد خبر: 53369
عکس

نصر: به دنبال بروز حواشی در ماشین سازی تبریز جمعی از مدیران و نمایندگان کارگران این مجموعه با فرماندار تبریز دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش نصر، صبح امروز یک‌شنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ شورای اسلامی کار، انجمن اسلامی کارخانه ماشین سازی تبریز، اعضای پایگاه مقاومت این شرکت، مدیرعامل شرکت ماشین سازی تبریز، معاون اداره کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تبریز با دعوت مهدوی فرماندار شهرستان تبریز در دفتر کار وی حضور یافته و خصوص مشکلات صنفی و داخلی این شرکت تشریک مساعی و هم‌اندیشی کردند.
بهروز مهدوی فرماندار تبریز ضمن ارائه‌ی رهکارهایی جهت برطرف شدن مسائل صنفی پیش آمده، از مدیرعامل و سایر مسئولین شرکت ماشین سازی که در فرمانداری حضور داشتند، دعوت کرد در محل کارخانه حضور یافته و مانع از بروز مشکل در خط تولید شرکت شوند.
همچین شورای اسلامی کار شرکت ماشین سازی تبریز بیانیه‌ای منتشر کردند که بدین شرح می‌باشد:
روز شنبه ۸ آبان ماه ۱۴۰۰ کارگران پرتلاش و سخت کوش شرکت ماشین سازی تبریز به برخی از رفتارهای مدیران میانی مجموعه منتقد و معترض بودند که پس از مدت زمان کوتاهی بر سر کار خود حاضر و بدون هیچگونه مشکلی، پرتوان‌تر از گذشته به کار و تولید خود پرداختند.
امیدواریم با همکاری ‌و همدلی کارگران و مسئولین باتجربه‌ی مجموعه و مسئولین ذیربط استانی و علی‌الخصوص توجهات ویژه استاندار ولائی استان، با توجه ویژه به مسائل این شرکت، من بعد شاهد هیچگونه تنش صنفی در این واحد بزرگ تولیدی نباشیم.
انتهای پیام/

پژوهشیار