گزینه وزارت کشور برای شمس العماره تبریز نهایی شد؛

سردار شاکری در خوان آخر استانداری آذربایجان شرقی

1400/06/31 - 07:41 - کد خبر: 51246
محمد یوسف شاکری

نصر: بر اساس اخبار دریافتی انتخاب استاندار آذربایجان شرقی مراحل آخر خود را طی می کند و جمع بندی های نهایی برای تکیه زدن سردار شاکری رئیس ستاد انتخاباتی رییس جمهور سیزدهم بر کرسی امارت شمس العماره تبریز در حال انجام است .

به گزارش نصر،  محمدیوسف شاکری اهل خوی استان آذربایجان غربی و بازنشسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و سمت هایی همچون رییس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رییسی در دو انتخابات اخیر در استان آذربایجان شرقی ، مسئول دفتر استانی آستان قدس رضوی در تبریز ، معاون امور زیربنایی سازمان پدافند غیر عامل کشور ، فرماندهی سپاه استان آذربایجان غربی، مشاور عالی قرارگاه حمزه و فرماندهی سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی را در کارنامه خود دارد .
در صورت عدم تغییر تصمیم مذکور در گام های نهایی و اخذ مجوزهای قانونی برای بازگشت به خدمت ایشان از حالت بازنشستگی ، احتمالا هفته آتی کلید ساختمان استانداری در دستان محمد یوسف شاکری خواهد بود .
دکتر محمدرضا پور محمدی استاندار  فعلی آذربایجان شرقی نیز خود را برای بازگشت به دانشگاه تبریز آماده کرده و به پذیرش واحد‌های درسی برای تدریس در ترم تحصیلی آتی اقدام کرده است .
انتهای پیام/

پژوهشیار