وزیر راه وشهرسازی:

برای تولید مسکن از فناوری‌های جدید استفاده می‌شود

1400/06/22 - 16:17 - کد خبر: 50815
رستم قاسمی

نصر: وزیر راه و شهرسازی گفت: باید در بخش انبوه‌سازی و تولید مسکن از فناوری‌های جدید استفاده کنیم.

به گزارش نصر، «رستم قاسمی» در حاشیه بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در جمع خبرنگاران، افزود: شاهد آن هستیم که محصولات خوبی از جمله فناوری‌های نوین صنعت ساختمان در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است. 
وی ادامه داد: نکات مهمی که امروز به عنوان شاخصِ توسعه در صنعت ساختمان شناخته می‌شوند؛ کیفیت سرعت و قیمت هستند. وجود این سه شاخص می‌تواند ما را به هدفی که دنبال آن هستیم برساند و امروز شاهد بودیم که محصولات ارائه شده در این نمایشگاه بخشی از این شاخص را دارا هستند. 
قاسمی افزود: در حوزه تولید مسکن باید فناوری‌های جدید را در انبوه سازی استفاده کنیم. این فناوری‌ها امروز در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده که می‌توانیم از آن‌ها برای برنامه‌های آینده در حوزه مسکن استفاده کنیم.
به گزارش ایرنا بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان امروز (دوشنبه) ٢٢ شهریور با حضور «رستم قاسمی»وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد. 
این نمایشگاه از ۲۲ تا ۲۵ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شده و ۶۳۰ شرکت و نمایندگان هشت کشور ایران، فنلاند، کانادا، چین، ترکیه، اندونزی، کره جنوبی و آلمان در آن حضور دارند.
همچنین ۱۲۰ نفر عضو هیات تجاری از کشورهای ترکیه، عراق، افغانستان، کنیا، اندونزی، سوریه و امارات متحده عربی در این نمایشگاه حاضر هستند. سومین فستیوال معماری ایران و کارگاه‌های آموزشی در حوزه بازارهای صادراتی از جمله برنامه‌های جانبی بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان است.
انتهای پیام/

پژوهشیار