فرمانده انتظامی شهرستان اهر؛

اخاذی باعنوان استخدام در شهرستان اهر/ کلاهبردار حرفه ای دستگیر شد

1400/06/16 - 23:12 - کد خبر: 50424
دستگیری

نصر: فرمانده انتظامی اهر گفت: یک نفر کلاهبردار حرفه‌ای که با شگرد متقلبانه استخدام از مردم پول می‌گرفت و کلاهبرداری می‌کرد دستگیر و روانه زندان شد.

به گزارش نصر، سرهنگ قدرت آقاپور ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تداوم شناسایی و دستگیری سارقان اموال عمومی و شخصی افزود: با انجام کار اطلاعاتی و با فعال نمودن منابع خبری؛ سارقین سیم کابل برق شناسایی و با ثبت توقیف و دلالت خودروی سارقین به پارکینگ در شهرستان دیگر با شگردهای پلیسی به آگاهی دلالت و پس از اعتراف به ۵ فقره سرقت‌های تجمیع شده روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان اهر از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای که برای استخدام از مردم اخاذی می‌کرد در این شهرستان خبر داد و گفت: یک نفر کلاهبردار حرفه‌ای نیز که با شگرد متقلبانه استخدام از مردم پول می‌گرفت و کلاهبرداری می‌کرد نیز دستگیر و روانه زندان شد.
وی اضافه کرد: سارقین ۲ دستگاه خودروی پراید پس از شناسایی و تبادل اطلاعات با اداره مبارزه با سرقت استان دستگیر و با دلالت به شهرستان اهر به ۲ فقره سرقت خودرو و ۳ فقره داخل خودرو معترف شدند.
سرهنگ آقاپور خاطرنشان کرد: هم‌وطنان و همشهریان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و جرایم؛ سریعاً مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.
انتهای پیام/

پژوهشیار