خبر/

دیوان عالی حکم جدیدی در مورد پوری حسینی صادر نکرده است

1400/06/15 - 14:41 - کد خبر: 50341
پوری حسینی

نصر: رئیس دادگاه کیفری یک‌ استان تهران و قاضی رسیدگی کننده به پرونده علی‌ اشرف پوری حسینی در پی انتشار برخی اخبار در فضای مجازی مبنی بر نقض حکم پرونده رئیس پیشین سازمان خصوصی سازی، اعلام کرد: دیوان عالی حکم جدیدی در مورد پوری حسینی صادر نکرده است.

به گزارش نصر، قاضی جواهری اظهار داشت: در پی ارجاع پرونده از دادسرا و انجام رسیدگی‌های قضایی در نهایت طی دادنامه‌ای منجر به صدور حکم محکومیت متهم شد.
رئیس دادگاه کیفری یک‌ استان تهران خاطرنشان کرد: در پی فرجام‌خواهی وکیل متهم، پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع شد و شعبه رسیدگی‌کننده در دیوان عالی کشور رأی بدوی را به لحاظ نقص تحقیقات به شعبه صادرکننده رأی اعاده کرد.
وی با تاکید بر اینکه هنوز رسیدگی‌های قضایی در خصوص این پرونده در حال انجام است و رأی جدیدی صادر نشده است، گفت: دادگاه به دلیل عدم احصاء موارد نقص تحقیقات به تفکیک در دادنامه دیوان، پرونده را جهت احصاء موارد نقص و راهنمایی و ارشاد در این خصوص به آن مرجع ارسال کرده است و اکنون منتظر اعلام موارد نقص تحقیقات از سوی دیوان عالی کشور هستیم.
جواهری تاکید کرد: پس از اعاده پرونده از دیوان و احصاء موارد نقص، دادگاه پس از برطرف کردن نواقص مد نظر آن مرجع، مجددا مبادرت به صدور رأی می‌کند.
انتهای پیام/

پژوهشیار